Autor Zpráva
FilipMasek
Profil
Ahoj,
mám naprosto banální problém, nicméně se mi nějak nikde nepodařilo najít jednoznačnou odpověď - stránky terezinskastafeta.cz se mi špatně zobrazují na velkých obrazovkách, resp. kolem stránky je hrozně místa. Zkoušel jsem všechny velikosti dávat v procentech místo v pixelech, ale to mi stále nějak nefungovalo, web se celý rozpadl. Takže, jak udělat, aby na všech rozlišeních bylo kolem stránky stejně místa a vše bylo správně veliké a čitelné (písmo asi budu muset převést do em) ale co zbytek?
Díky moc!
Rellik
Profil
FilipMasek:
se mi špatně zobrazují na velkých obrazovkách, resp. kolem stránky je hrozně místa.
Já myslím, že stránky se zobrazují dobře. A to že je kolem víc místa co na tom záleží? Mě to třeba vůbec nevadí a to mám 24" monitor FullHD. Ono se na tom webu líp orientuje a líp se čtou texty. Zkus si přečíst něco na monitoru, který je široký skoro 55cm ;) Většina webů má maximální šířku někde kolem 960px ( http://forum.mageia.cz/ , http://www.digimanie.cz/ , http://www.akvarista.cz/web/ , http://www.cameralabs.com/ ... atd... ) Řešit aby to bylo na celou stránku nemá moc smysl.. ;)
FilipMasek
Profil
Uf, díky! Jen jsem dostal od dvou lidí zprávu, že musejí zoomovat, sám bohužel FHD monitor nemám tak jsem to nemohl vyzkoušet. Díky.
Rellik
Profil
FilipMasek:
FHD monitor nemám
Tady máš screen jak to vypadá na FHD při normálním zobrazení bez zoomu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0