Autor Zpráva
bitbit
Profil
Chtěl bych se zeptat někoho zasvětceného do spravování této diskuze (moderátora).

Jak jsou v této diskuzy zadávána slova do filtru vulgárních a sprostých slov. Jestli pomocí regulárních výrazů nebo přímo zadáním jejich znění.

bit.bit

Update:

Chěl bych se inspirovat pro filtr, který jsem zabudoval do guestbook.
blast3r
Profil
Mozes aj reg. vyrazmi, ale podla mna je najednoduchsi sposob tento:



<?php
$phrase = "You should eat fruits, vegetables, and fiber every day.";
$healthy = array("fruits", "vegetables", "fiber");
$yummy = array("pizza", "beer", "ice cream");
$newphrase = str_replace($healthy, $yummy, $phrase);

// Vrátí: You should eat pizza, beer, and ice cream every day
?>


Avsak namiesto ovocia pouzi vulgarizmi a nahrad ich ****
xixli
Profil

<?php
$string="text text nadavka text text vulgarizmus";
$preg="'~(nadavka|vulgarizmus)~ei'";
$repl="' '.substr(\\1, 0, 2).'*** '";
echo preg_replace($preg, $repl, $string);
?>

vytvorí text text na*** text text vu***
samozrejme vulgarizmy sa doplnia podľa vlastného uváženia :-)
Yuhů
Profil
já nevím, jak je to tu implementované. Prostě jsme našli seznam slov a doplnili ho o slova *****, banán a podobná. Funguje to.
Anonymní
Profil *
diky moc. Ten filtr mám udělanej mejak podobne jako je ten druhy priklad, ale zapomocí regulárních výrazů. Pomocí těch regulárních výrazů to mám proto, aby to rozpoznalo ruzne variace tech sprostých slov. A aby to nemohl nekdo napsat nejak takto *****.

Díky moc. Ja jsem jen chtěl poradit jestli mam použít regulární výrazy nebo jednotlivá slova vypsat.

Yuhů: Nemohl by si mi ten seznam slov poslat? :)

Me moc nadavek nenapada. Tu guestbook mam pro wolfixise, ale on ty stranky dela pro cloveka, kterej nevi ani jak editovat soubor. Takze za ostryho provozu by tezko nekdo ty zakazany slova pridaval. Byl bych moc vdecnej.

bit.bit@centrum.cz

Jeste jednou dekuju.
bit.bit
Profil *
to jsem byl ja :) zapomnel jsem se prihlasit
bitbit
Profil
tak jeste jednou. Spletl jsem nick

no tak to slovo se nezobrazilo. Takze nejak takhle banNán.
Anonymní
Profil *
Dobrý den,

také bych potřeboval kontrolovat výskyt sprostých slov přijatých z formuláře. Rád bych se proto připojil k požadavku na zaslání seznamu sprostých slov, který používáte.

Nebo bych navrhoval ho vložit někde na web a ostatní by ho mohli rozšiřovat o další slova.

spam@firemni.cz

Thank you.
Miloš
Profil
Hehe – a funguje to i na prokládané a podobně obcházené, viz třeba spamy s přípravky na zvětšení pe*isu, resp p * e * fň * i * s * u ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0