Autor Zpráva
changer
Profil *
přehrávání videa FLASH
bitbit
Profil
nechapu dotaz?

ale asi myslis macromedia Flash player
changer
Profil *
mám, prosím, dotaz ohledně přehrávání videa ve flashi.
jedná se o prezentaci na CD takže velikost nehraje takovou roli, ale jde mi předevsím o kvalitu
pokud importuji video do flashe, je ztrata kvality porad dost znacna....
lze prehravat video (.mpg) nejakých externím způsobem ???
jak to funguje ??? ( musi byt na uzivatelském pocitaci nainstalován nejaky prehravac - typu WMPlayer ?? )
lze to i bez požadavku naistalovaného prehravace ????

dík moc
RiZe
Profil
V každém případě bude potřeba nějaký program. Ať už je to WMP, nebo je to FlashPlayer. Možná by bylo lepší nechat prezentaci normálně v mpg. Tedy pokud tam nebudeš přidávat další Flashové srandičky.
changer
Profil *
potřebuji udelat prezentaci ve flashi, jejíž součástí bude i nejake video
a potřebuji aby se po stisknutí nejakého tlačítka prehrálo (nejlepe na fullscreen) video v co nejlepsí kvalite
( pokud bych na to video dostal nejaka vlastni tlacitka pro jeho ovladani - play, stop, ... - bylo by to uplne super )

jak na to ???? ( lze to vůbec ???? )
RiZe
Profil
Ve flashi neumim, ale udělat co ty chceš bude pořádná makačka ( i když jak pro koho ). Musel by jsi umět ActionScript, mít Flash ( kdo by to byl řekl ) a zkušenosti. Soudím, že s Flashem neumíš, takže by to asi chtělo nastudovat nějaké tutoriály věnující se flashi ( flash.jakpsatweb.cz, zkus zagooglit ).
bitbit
Profil
Pokud mas macromedia flash. Melo by to jit tak, ze si vytvoris vrstvu se dvěma snimky. Do prvního snímku si uděláš tlačítka play a stop. A nadefinujes jim který snímek mají zpouštět. Play bude zpouštět druhý snímek, ve kterzým budes mít ty tlačítka a oblast do které se bude vkládat video. Stop bude odkazovat na první snímek. Pokud máš zájem o potrobnější popis tak mi napis na bit.bit@centrum.cz . Jednotlivé příkazy ti teď nenapíšu, protože je nemam v hlavě. Musel bych se na to kouknout :) . S flashem zacinam takze to ber jako pokus o radu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0