Autor Zpráva
Hitny14
Profil *
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo poradil jak do svého webu přidám tinymce už sem toho přečet na internetu dost a nikdy se mi to nepovedlo :(. A za druhé když si něco napišu do toho editoru a máčknu na uložit aby se mi ten text zobrazil na stránce nepřihlásěného užvatele. Děkuji za každou radu :)
Rellik
Profil
Jak to dostat do stránky je patřičně jasné na http://www.tinymce.com/tryit/full.php při zobrazení zdrojového kódu (wiev source). Na ten zbytek je potřeba nějaká databáze, a minimálně dva scripty pro zápis a výpis vložených dat...
Hitny14
Profil *
A neporadil by si mi stou databází a php nejsem v tom tak znalej a nevím jak mám začit.
Rellik
Profil
Můžeš kouknout třeba ke - je to už ale celkem starý článek a hromada věcí tam jde udělat jednodušeji. Pro nástin, ale snad postačí... ;)
Hitny14
Profil *
System je dobrej :) ale nepříšel sem na to jak místo toho formuláře na zapsání dat do tabulky dám to tinymce :(
Rellik
Profil
Tak jak sem odkazoval [#2] Rellik Přidat do hlavičky odkazy na JS + celý ten script. Nic jiného není potřeba. Tak jak je nastavený v ukázce se aplikuje na všechny textarey na stránkách.
martin1312
Profil
Ono myslím, že dokonca v stiahnutom balíčku Tinymce sú aj ukážky použitia.
Hitny14
Profil *
Tak mi to funguje všechno ale když si v tom tinymce napíšu že chci tlustej text tak se mi ve výpisu na stránku zobrazí v tagu <b>blabla</b> nevíto co stím?
martin1312
Profil
zrejme pri výpise na stránke používaš funciu htmlspecialchars
Hitny14
Profil *
Přesně tak mám tam dát nějakou jinou?
martin1312
Profil
Ak potrebuješ pri výpise aby sa zachovala funkčnosť html tagov, tak nepoužívaj htmlspecialchars. A neviem akú inú máš na mysli, záleží od toho, čo potrebuješ.
Hitny14
Profil *
Už mi to jde bez té funkce htmlspecialchars děkuji =)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0