Autor Zpráva
gooder
Dobrý den,

na tyto stránky: http://nlr.moxo.cz/phpBB3/index.php jsem nainstaloval mod pro phpBB3 NV Recent topics, který v horní části fóra zobrazuje poslední příspěvky. Bohužel nevím, jak změnit barvu rámečku nebo písma. Snažil jsem se něco dohledat, ale bohužel jsem byl neúspěšný.

Mohl by mi prosím vás někdo poradit?

Děkuji
tiso
A chceš, aby vyzeral rovnako ako tie ostatné? Alebo úplne inak? Štýly sú inak definované cez externé súbory, hľadaj súbory s príponou css.
gooder
Úplně stejně to vypadat nemusí, jen je tam nehezký ten velký bílý rámeček. Ovšem písmo je v něm nejspíš bílé, protože v této barvě je písmo i jinde. Takže spíš by mi šlo o to, aby ta výplň rámečku byla třeba v modré. Bohužel se v programování tolik nevyznám. Soubory s touto příponou jsem prolezl, ale vůbec nevím, kde to hledat.
tiso
V tom prípade bude najlepšie zmeniť šablónu toho modu, nahradiť v šablóne toho modu (súbor s príponou .tpl) zvýraznený text:
<div class="forumbg">
<div class="inner">
<span class="corners-top">
<span></span>
</span>
<ul...
</ul>
<span class="corners-bottom">
<span></span>
</span>
</div>
</div>

za:
<div class="contentwrapper">
<div class="cw2">
<div class="cw3">
<div class="cw4">
<div class="cw5">
<ul...
</ul>
</div>
</div>
</div>
</div>
</div>
gooder
Dobře, děkuju mockrát, mrknu na to. Můžu se ještě jenom zeptat, kde se zadává, v kterých místech ten mod bude(momentálně je nahoře, ale kdybych ho chtěl dát dolu). Napadlo mě jedině, jestli to není v index.php celé té stránky.

Edit: Hotovo, byl to index_body ve stylu vzhledu.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: