Autor Zpráva
misul
Profil
vložení přílohy přes formulář na webu
mám na stránkách poptávkový formulář a chtěl bych připojit možnost přímého nahrání např. nákresu, obrázku atd. od zákazníka tak aby nemusel přecházet na email. Poradí někdo jak na to? Děkuji
Kcko
Profil
Pomocí PHP
misul
Profil
děkuji za odpověď, ale jsem zase tam kde jsem byl - potřeboval bych nějaký vzor nebo přímo nasměrovat do zdrojáku na PHP nějaký příklad diky


Tak se omlouvám odpověď byla správná ale já blb... podíval jsem se znovu na odkaz a přehodil jsem si to do češtiny a už je mi to jasné tak ještě jednou díky


tak se po přečtení opět vracím k otázce? to je zkopírováno z odkazu, ale myslím, že to není to co hledám, a nebo to špatně chápů??? Vytvořit Upload-souboru formuláře

Chcete-li povolit uživatelům nahrávat soubory z formuláře mohou být velmi užitečné. )))) já potřebuji aby si zákazník v případě potřeby kliknul na ikonu (nahrát soubor) a zde by ze svého PC a ze své složky nahrál obrázek nebo nákres jako součást formuláře, který se po vyplnění odešle k nám na email. Z odkazu výše to vyznívá, že chci umožnit stahování dat z našeho formuláře na webu. Pro nahlédnuti na formulář dávam odkaz http://www.vestaveneskrinesch.cz/Poptavkovy-formular.html děkuji za odpověď
Davex
Profil
Zkoušel jsi prohledat tuto diskusi?

Příloha v e-mailu
Posíláni e-mailu se souborem.
Odeslání přílohy přes formulář
email s přilohami...
Upload přílohy k e-mailu skončí chybou
kontaktny formular s prilohou
PHPmailer priloha a neomezeny pocet prijemcu
misul
Profil
Moderátor Davex: Přesunuto ze smazaného duplicitního tématu.

Davex:
omlouvám se - myslel jsem, že už na to nikdo nebude reagovat, příště se polepším. Hledál jsem v tématech, ale asi jsem zadával jiná slova, tak jsem nenašel shodu, kterou jsi mi ukázal na starem dotazu - díky moc vše si důkladně pročtu a snad se v tom budu orientovat. Díky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0