Autor Zpráva
honziskocz
Profil *
Dobrý den,

potřeboval bych poradit při řešení php scriptu, který převádí .flv videa do .mp3. Nalezl jsem scripty, které tento konvert provádí bohužel můj provider webhostingu mi nedovolí instalovat doplněk ffmpeg.

Dá se toto řešení nějakým způsobem obejít pomocí knihovny nebo podobného řešení? Na lokálním linuxovém serveru mit tohle funguje ale nechci pořizovat výkonější server kvůli jednomu scriptu. Vzdálené načítání souborů mam na hostingu povolené.

P.S: Zajímá mne jak tento script udělat proto mne prosím neodkazujte na software nebo online konventory.

Předem díky všem za odpovědi
Amunak
Bojím se, že bez tohoto (nebo jiného) rozšíření nebo lépe bez přístupu k shellu s ffmpeg to není možné. Tedy pokud si nechceš napsat nějaký převodník sám, to bych pak doporušil začít studovat specifikace těch formátů... Hostingu se nedivím že to nedovolí, s knihovnou ffmpeg se dají dělat výkonově hodně náročné operace, je to logické.
Honziskocz
Profil *
A bylo by možné ffmpeg nainstalovat napr. Na vlastní server a pote ho ve scriptu odkazovat na vzdáleny server kde operace poběží?
Amunak
Honziskocz:
Ne, nešlo, pokud nechcete posílat celý soubor tam a zpátky (tedy že by zpracování proběhlo na vzdáleném srveru). Když už ale máte vzdálený server, proč to všechno rovnou nedělat tam? Vložit to pak můžete třeba pomocí iframu. Nebo šikovný parazitní formulář a nějaký skrytý download.
Krakatoa
honziskocz:
V tom kontejneru .flv je audio jakého formátu? mp3 nebo jiné?

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: