Autor Zpráva
degaudino
Profil
Ahoj,

můžete mi prosím doporučit nějaký kvalitní "on-line checker", ve kterém si můžu co nejlépe vyzkoušet, zda můj vytvořený HTML+plain text Newsletter nebude ve velké míře vyhodnocován jako SPAM?

Můžu sice zkoušet jeden po druhém tak, jak mi je bude ve výsledcích vyhledávání nabízet Google, ale napadlo mě se raději zeptat, zda-li s tím máte někdo již zkušenosti.

Děkuji pěkně

Pavel
shaggy
Profil
degaudino:
Newsletter nebude ve velké míře vyhodnocován jako SPAM?
...
jak mi je bude ve výsledcích vyhledávání nabízet Google
Ako súvisí newsletter s výsledkami vyhľadávania? Chceš zistiť, či tvoj email nebude označený ako spam, ale prečo spomínaš výsledky vyhľadávania?
degaudino
Profil
Ahoj, asi jsem to nenapsal jasně, omlouvám se.

Ty 2 věty spolu vůbec nemají mít žádnou souvislost. Jde mi samozřejmě pouze o ten on-line checker.

Ta druhá věta měla znamenat to, že pokud budu chtít najít nějaký on-line checker, tak si můžu zadat slovní spojení "on-line checker" do Googlu a něco si sám najít. Když to udělám, výsledky vyhledávání v Google mi samozřejmě nabídnou spoustu stránek, které se buď ve větší či menší míře týkají různých on-line checkerů. Podle mě ale nemá smysl, abych každý zkoušel a testoval, proto jsem se ptal, jestli někdo nemá nějaký vhodný tip:-)

Celá podstata té druhé věty týkající se výsledků vyhledávání byla taková, aby mi někdo neodpověděl stylem:
A zkoušel si zadat "on-line checker" do googlu?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0