Autor Zpráva
Rufr
Profil
Zdravím, nadpis vystihuje celý problém. Potřebuji dát na web možnost komentářů k článku. Nevím ale, na jaké principu se to staví. Odkáže mne někdo na nějkou literaturu, nebo mi přímo poradí, jak? Děkuji předem!
Rufr
Profil
A druhá otázka zní: Jak se jmenuje ten program, který vám ukáže kód barvy, na kterou najedete myškou?
jenikkozak
Profil
K druhé otázce: taková funkce je i např. v PSPadu - Nástroje > Kapátko.

K té první:
Komentáře se ukládají stejně jako třeba u knihy návštěv, jen je potřeba k nim přiložit informaci, ke kterému článku se vztahují. A pak u daného článku pak vyfiltrovat ty příspěvky, které se ho týkají. V jakém kroku ses dostal do problému?
Rufr
Profil
Super, kapátko funguje.
Bohužel, diskusi jsem nikdy nedělal, a nevím co číst, abych se to mohl naučit. No a další věc, kterou bych potřeboval, a nedaří se mi ji na webu jakpsatweb.cz najít je "odkaz ve CSS". Jde to?
margin
Profil *
Rufr:
No a další věc, kterou bych potřeboval, a nedaří se mi ji na webu jakpsatweb.cz najít je "odkaz ve CSS". Jde to?
Před více než rokem jsi měl velmi podobný dotaz, od té doby se v HTML/CSS, co se týče odkazů, nezměnilo, odkaz se dělá v HTML, v CSS určíš jeho vzhled.

Tady není chat, doporučuji pro různé nesouvisející dotazy dávat do různých vláken.
Rufr
Profil
Dobře, děkuji za připomenutí. Teď se prosím vraťme k tématu. Píše se nějaký návod tady na webu?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0