Autor Zpráva
Rufr
Profil
Zdravím. Potřebuju poradit s webem http://www.pravyblok.wz.cz/ (už by neměl být hlášen s hrozbou, problém už byl zřejmě u wz.cz vyřešen).
Chci si dát všechny okraje, všechny rámečky, čtverečky, atd. do nějakého souboru, který budu následně vkládat jako include. Bohužel se ale trápím s tím, jak to poskládat. Podstatná věc je to, že to potřebuju nastavit v pouze jednom "menu.php", protože pod každou vloženou stránku se vkládá reklama, a mohla by potom vzniknout zprasená stránka reklam...
Co přesně bych tam měl udělat? Díky moc.
(edit): to co se tam momentálně nachází není podstatné. Například napravo obrázky politických stran budou vyměněny za uplně něco jiného, je to tam jen dočasně, aby web fungoval.
jenikkozak
Profil
Rufr:
Příliš jsem nepochopil podstatu problému. Ale na Webzdarma se dá (nebo aspoň dalo) nastavit, kde se má reklama zobrazovat. Právě proto, aby se nevkládala do dílčích částí stránky uložených v samostatných souborech.
Rufr
Profil
Dobré, problém byl v té reklamě. Děkuji mnohokrát.
Rfilip
Profil
stránku mi chrome hlásí pořád jako hrozbu malweru, firefox nic a je tam pořad ta reklama s 1000 návštevníkem.
Rufr
Profil
Mně už se ta reklama nezobrazuje, ale chyba je zřejmě u wz.cz, že ji ještě nezrušili. Bohužel, s tím zatím nemůžu nic udělat.
jenikkozak
Profil
Rufr:
Bohužel, s tím zatím nemůžu nic udělat.
Jen se ti zdá, že jsou dveře před tebou zavřené. Ve skutečnosti totiž můžeš velmi snadno přejít k jinému poskytovateli hostingu.
Rufr
Profil
jenikkozak:
Můžu, na druhou stranu těch neplacených na podobné úrovni, jako je webzdarma.cz není mnoho (abych se přiznal, neznám žádný). No a.. ani to nejsou oficiální stránky strany, takže by byl nesmysl, abych je platil.
tiso
Profil
Rufr: „takže by byl nesmysl, abych je platil
Ľudia bežne platia hosting za stránky, nemusia byť oficálne...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0