Autor Zpráva
Hery
Profil *
Zdravím Vás všechny,

před časem jsem našel celý kód na tento typ reklamy. Ale jsem tele a neumím pracovat s float a podobně. Zkoušel jsem ho sám osobně vytvořit přes absolutní pozicování cý je obdobné, ale to je hrůza. Jakmile zmenším okno, tak buď zmizí celý banner nebo je úplně někde jinde. To samé platí i u různých rozměrů monitorů. Někdo vidí dobře někdo naopak vůbec. Tak jsem hledal a hledal až jsem narazil na jeden, ale ten chce pracovat s css, html, script, a ještě pak knihovnou jQuery.

V čem vidím u mne problém je, že nevím kde bych přesně ten kód vložit. Pokud jsem totiž třeba dal místo absolutního pozicování relativní jak uváděl jednou jeden odborník s tím že dal x, y na 0, tak jsem akorát posunul svůj obsah stránky níže a nad něj vložil ten reklamní banner. Mrkněte prosím někdo na to a poraďte, kam by by všechno ohledně kódu mělo směřovat. Třeba html kam dát, css jasný, script nechám odkazovat extérně, ale taky jak na jQuery. U mne jsem myslel na main.php, který ukazuje úvodní stránku nebo header.php, jenž ukazuje všechny stránky pro větší větší upřesnění. Jedná se o web: www.inzerce.czsluzby.com.

Jako nejlepší řešení se mi zdá na www.mall.cz, kde si dokonce tento banner můžete vypnout a je opravdu špičkově nastaven jako na kolejnici. Všem předem děkuji za diskuzi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0