Autor Zpráva
11FOX11
Profil
Zdravim, potreboval by som presny navod a kod ako mam spravit aby sa mi pre nefanusikov zobrazovala stranka prazdna alebo foto. Uz dlhsie chvilu sa s tym hram a nechce mi to ist a skusam to tam nastavovat akokolvek ale na celu spranku to nikdy nefunguje.

dakujem
user243
Profil
chcete radu, nebo nabízíte zakázku?
přesně nevím, co vlastně chcete; jestli je tam nějaká registrace, tak je potřeba použít php, jestli je to jen nějaké přepínání zobrazení, tak si vystačíte i s javascriptem;
11FOX11
Profil
potrebujem vediet ako to mam stavit.
proste na fb mam svoju stranku vytvorenu a potrebujem aby sa pre nefanusikov nezobrazoval obsah.
Po kliknuti na like sa spristupnia vsetky prispevky a fotky.
Static FBML uz facebook nepodporuje. Nasiel som navody na to ako to spravit ale je to vsetko po starom a nefunguje mi nic.
Mam tam aplikaciu Static HTML: iframe tabs kde sa da nastavit presne text a sipka smerujuca na LIKE je tam hned ale to funguje len na tej karte a ne na celu stranku.
Ja sa v tom nevyznam vobec ale stretol som sa na s tym na fb strankach ktore to tak mali, a chcem to tam mat aj ja pretoze vela ludi prejde cez moju stranku bez toho aby dali like, a to sa mi nepaci.
user243
Profil
mně se zase nepaci ksichtbook;
nevím, jak to tam funguje (nikdy jsem na něm nebyl), třeba Vám poradí někdo jiný;

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0