Autor Zpráva
MyShare
Profil
Zdravím Vás!
Chcem sa len informovať a popýtať....
Už dlhšie ma trápia otázky typu ako a čo? aké postupy zvoliť atď... pri tvorbe skriptov/web aplikácii.

Chcel by som vytvoriť video portál s doplnkami Audio,Fórum,Foto,Skupiny a Blog... s možnosťou samo-inštalácie na vlastnom hostingu prípadne localhoste...

moja otázka resp. otázky...
Ako začať? čo všetko potrebujem vedieť/ovládať na akej úrovni?
S čím skôr začať s registráciou,loginom alebo inštalátorom či z tabuľkami v DB alebo Administráciou?

kde vytvárať? priamo na hostingu ak ho mám! alebo na localhoste xampp či wampp :) ?

Ako by ste to riešili vy? alebo ako to rieša firmy ktoré sa tomuto venujú (tvorbe web aplikácií.)

Sorry za hlúpu tému ale viem, že tu sa dočkám odpoveďe... je to len čisto informatívné...
blaaablaaa
Profil
Zacni si sepsanim co presne by mela aplikace delat, jak budou jednotlive casti vzajemne provazane apod. Pak nech napad nejakou dobu ulezet, prip. jej ukaz nekomu dalsimu, jestli to ma smysl. V dalsim udelej nejaky research konkurence a zda vubec takovy projekt najde na trhu uplatneni :)
Pote doporucuji udelat wireframy, pri kterych mozna dojde ke zmene casti projektu, db bych navrhoval az pote.

Zakladem je mit vsechno predem naplanovane/rozkreslene a neresit to az behem psani.

Je jedno, jestli budes vyvijet na localhostu nebo nekde online.
MyShare
Profil
blaaablaaa:
Vďaka za stručnú odpoveď .
Ešte sa chcem spýtať je dobre využiť k tomu frameworky alebo to písať čiste v php?
MyShare
Profil
a stačí použiť len šablonovací systém napr. smarty?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0