Autor Zpráva
Qartis
Profil
Dobrý den, potřebuji udělat takový malý refferal systém. Potřeboval bych jedno okénko, kde bude refferal link a druhé okenku s poctem lidi, kteri na to kliknuli. Takze neco jako hlasovani. Proste prijdete na stranku, v jednom okenku budete mit link pro vasi danou IP a v druhem kolikrat bylo na ten link kliknuto (1 ip za 24h). Potom bych tam potreboval nastavit maximalni pocet kliknuti = pokud tam bude treba 10 kliknuti, takze se cloveku ukaze, ze mu na to kliklo 10 lidi, tak uz se to nebude pripocitavat. Pomohl by mi prosim nekdo, jak to mohu udelat? Pripadne by mi nekdo napsal kod prosim, byl bych vam moc vdecny :)


A jeste jsem zapomnel, pokud by to mohl nekdo udelat tak, ze to muze jit take do nekonecne, ze se to nezastavi napriklad na 10 + jakmile dosahne urciteho poctu, tak se mu otevre nejaka vec, treba muze kliknout na jeden obrazek.
shaggy
Profil
Qartis:
Pomohl by mi prosim nekdo, jak to mohu udelat?
Najlepšie bude to naprogramovať. Nenapísal si, v akom jazyku programuješ, s čím si konkrétne nevieš rady (ak nevieš, ani ako začať, tak by si mal začať s niečim jednoduchším) atď.

Pripadne by mi nekdo napsal kod prosim
A ja by som bol rád, keby mi niekto prišiel upratať. Prosím... Práce a zakázky

Určite ti radi poradíme, ale podľa toho, čo píšeš, nemáš žiadne, alebo minimálne znalosti z programovania. Preto sa budeš musieť najprv naučiť programovať.
IdemeNaHavaj
Profil
http://codebook.cz/PHP/odkazova-hra---pocet-kliknuti-na-specialni-odkaz-1x-za-24-hodin.html
shaggy
Profil
IdemeNaHavaj:
Keď už chceš propagovať svoj web s "návodmi", tak by mohli byť aspoň na trochu lepšej úrovni.
Tým, že radíš ľuďom, ktorí o programovaní vedia menej ako ty a ešte to dávaš aj na stránku, ktorá sa tvári seriózne, tak to môže skončiť zle pre obidve strany (pýtajúci bude robiť rovnaké chyby ako ty a ty si budeš myslieť, ako dobre si to napísal).

Máš tam niekoľko chýb:
- ošetrenie vstupnej hodnoty do db cez htmlspecialchars? Si si istý, že to chceš mať takto?
- chcel to obmedziť na jednu IP na 24 hodín, ty napriek tomu v hit.php namiesto IP adresy kontroluješ cookies (síce na začiatku napĺňaš $mojeIP, ale ďalej s ňou nerobíš).
- v súbore hit.php na riadku 12 máš napevno meno tabuľky, aj keď predtým si ho predával ako premennú.
- nezisťuješ, či sú premenné definované (proste s nimi surovo robíš) atď.

A neviem, prečo v príkladoch používaš češtinu, keď je na prvý pohľad jasné, že to písal Slovák (máš tam dosť chýb).
IdemeNaHavaj
Profil
shaggy:
- ošetrenie vstupnej hodnoty do db cez htmlspecialchars? Si si istý, že to chceš mať takto?
nie, chcel som tam dat mysql real escape string, neviem prečo som tam dal htmlspecialchars

shaggy:
- chcel to obmedziť na jednu IP na 24 hodín
1 IP = 1 hlasovanie 1 osobe, tá IP
On napísal, „v druhem kolikrat bylo na ten link kliknuto (1 ip za 24h)“ každého unikátny odkaz zaznamená 1 IP za 24 hodín, nepísal že 1 IP môže hlasovať jednému odkazu, a ostatným už nie. Aspoň takto som to pochopil ja somár

Meno tabulky tam to je chyba ktoru som si nevšimol.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0