Autor Zpráva
Akali
Profil
Ahoj. Potřeboval bych do title vložit obrázek. Něco jako tady
Jak to vyřešit? Do title html tag vložit nepůjde :-/
Stalker
Profil
Akali:
Já v title žádný obrázek nevidím. Jestli myslíš tu zelenou kytičku nahoře stránky, tak ta bude nejspíš normálně vložená v těle dokumentu.
Camo
Profil
Akali:
Hľadaj - favicon.ico
Vkladá sa to do tagu link. Takže si musíš taký obrázok urobiť a normálne ho prilinkuješ.
Inak to tvoje "neco jako tady" tam nič také ako obrázok v title nemá.
margin
Profil *
Akali:
Opravdu tam žádný obrázek není.
Podle popisu soudím, že máš na mysli favicon. Pokud máš přístup do rootu webu, stačí umístit obrázek (důrazně doporučuji rozměr 16×16) favicon.ico do rootu webu, pak není link potřebný, příklad.
Pokud nemáš editor, který umí ukládat do .ico, tak nepřejmenovávej koncovku, ale použij třebas tento kvalitní online nástroj: http://www.favicon.cc/

Více na Ikona stránky
IE neumí jiný formát ikony, než .ico, proto doporučuji použít formát ICO. Jiné prohlížeče zobrazí jako favicon i jiné formáty obrázků, Firefox dokáže i animovaný GIF, ale některé prohlížeče takovou favicon odmítají zobrazit, jiné zobrazí první snímek.
Akali
Profil
Tak koukám, že jsem se vyjádřil jako mimino :-). Omlouvám se.
Jde mi o zvětšení obrázku na té stránce po najetí myšky na jeden z těch obrázků. : )
Stalker
Profil
Akali:
Tak na to je nutná znalost javascriptu :) Na to ti HTML a CSS stačit nebude
margin
Profil *
Akali:
Hledej "tooltip", ale část tooltipů zvládá jen text, hledej takový, co umí i obrázek. Na zprovoznění pak stačí základy angličtiny a schopnost lepit kódy.
Sir Tom
Profil
Stalker:
Na to ti HTML a CSS stačit nebude
Bude.
a img {
 display: none;
}
a:hover img {
 display: block;
}
Ale není to tak "silné" jako JS.
Stalker
Profil
Sir Tom:
Pravda, s hoverem by to přece šlo, na co myslím :-[, ale jak říkáš, nebude to tak "silné" :)
margin
Profil *
Jenom doplním, "síla" kvalitních JS řešení je v tom, že dokáží zjistit, kde (nahoře, dole, vpravo, vlevo) je pro zobrazení tooltipu dostatek místa a tam ho zobrazí.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0