Autor Zpráva
kiaobcui
Profil *
Dobrý deň, prosim o pomoc. Dlhšie som nerobil zo stránkami, teraz však potrebujem uverejniť svoju stránku,
ktorú som vytvoril pomocou web buildera online. konkrétne wix.com.
Plán mám takýto:
Otvoriť si moju stránku na webe, uložiť si ju, niektoré veci v kóde zmeniť,
poprípade pridať, a uverejniť ju inde. Mám svoj priestor.
Je to možné? Popravde, chcel som odstrániť reklamné paneli wix zo svojej stránky a pridať, čo bude treba.
Niektoré detaily nie sú podľa mojich predstáv.
Ale keď som stránku stiahol a chcel som ju otvoriť, už to nešlo. bolo to celé zle. nakrivo, niečo aj chýbalo.

Teda, je možné stiahnuť stránku, upraviť detaily napr. v Pspade a potom uverejniť inde, ako na wix.com ?
Prípadne nejaké rady ako na to. Dakujem
Milkys
Profil
kiaobcui:
Přiznám se, že wix neznám a ani necítím potřebu jej znát.

1. Máš-li přístup do ftp stáhni si soubory pomocí scriptu nebo růčo.
2. Hledal bych v první řadě nějaký export souborů v admin prostředí.
3. Kontaktoval bych provozovatele zda by mi poslal všechny soubory z mého účtu.

Používáš-li v projektu i databázi, je nutné vyexportovat i tu.
Při importu potom nezapomeň změnit údaje na spojení s databází. Většinou to je nějaký config soubor.

Nezapomeň, že duplicitní url a obsahy webů nejsou dobře hodnoceny, přečti si nejprve něco o této problematice než začneš něco dělat. Nejlepší je mít na webu unikátní a bohatý text na informace. Potom se lidi a boti mohou "strhat".

Snad jsem ti pomohl.
jenikkozak
Profil
Milkys:
Vzhledem k tomu, že provozovatel online redakčního systému reklamou vydělává, nedá se předpokládat, že by některá z uvedených cest byla schůdná.
Milkys
Profil
Potom bych teda zkusil stáhnout obsah webu pomocí cURL, to by snad mělo jít. Stahuji tak xml soubory.
Ještě mě napadlo... Kdysi, když byl internet drahý a připojení jen po telefoní lince a navíc ještě pomalý jsem používal na stažení obsahu webu program webcopeer nebo tak nějak se to jmenovalo. Program sloužil k offline prohlížení webu, soubory z webu máš potom stažené v tvém pc.
had
Profil *
Napadají mě dvě řešení:

1) data v databázi a připojovat se na vzdálený databázový server a data stahovat odtamtud.

2) v případě, že by nešla metoda č. 1 - data uložit do nějakého souboru, který se nezobrazuje. Z tohoto souboru načítat data na obou stránkách (třeba includovat). Data nebudou zasažena od reklam.

Btw. nejedná se o porušování podmínek serveru, když se snažím obejít odstraňování reklam? :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0