Autor Zpráva
Levee
Profil *
Prosba,

občas si ze stránek chci překopírovat pár textu a uložit je do wordu.

Myší najedu na text na webu - např. jeden odstavec a dám kopírovat a pak vložím do wordu, ale pozadí za textem je černé.

Text je bílý na černém pozadí.

Jak se to černé pozadí dá odstranit.

Ten samý problém mám při vložení do emailu - outlooku.

Dík

Levee
Michal Maršálek
Odpověď,
když to vložíš, tak se ti tam objeví taková ikonka, na tu najeď zvol "Zachovat pouze text" a nebo před vložením dej vložit jinak a zvol "Prostý text".
Levee
Profil *
Dík za trpělivost, mám office 2000 a u vložit tam nic nemám - po kliknutí na ikonu u vložit - to dělá to samé.

Nebo druhá možnost - před vložit - prostý text se mi ukáže např. když to chci vložit tady na netu - diskusi -, ale pokud udělám to samé u wordu - tak, už mám jen vložit. To samé u outlooku - tam u vložit není ani ikonka.

Pokud použiji u obou wordu + outlooku - vložit kop.text - přes Ctrl + V - tak to dělá to samé.

Pořád se mi ta kopíruje černé pozadí v textu.

Levee

Nevím zda má na to vliv, že mám - používám - Google Chrome.
T.Thomas
Profil *
A nebo to prožeň přes něco co zruší formátování. Třeba poznámkový blok. Vlož to do něj a znovu zkopíruj a pak to teprve vlož do wordu.
Trejpa
Levee:
u vložit tam nic nemám
Ikona se objeví po najetí kurzorem na právě vložený text vedle něj.

Nemám tady Office 2000, abych to ověřil, ale kdyby to jinak nešlo, můžeš to vkládat nadvakrát. Poprvé to vlož do editoru, který nepodporuje formátování (Poznámkový blok, jakákoliv textarea na internetu), a z něj to znova zkopíruj a vlož do Wordu či Outlooku.
Levee
Profil *
Přes textareau funguje perfektně. To jsem si našel přes klíčové slovo.
Raději bych zkusil - poznámkový blok - ale fakt nevím, kde ho v google chrome najít.
Dík za trpělivost.

Levee
preca1
Poznámkový blok je program ve Windows, bude někde v Start -> Příslušenství -> ???.
Možná bych taky místo ctrl + v zkusil ctrl + shift + v.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: