Autor Zpráva
Tanaris
Profil
Ahoj.

Chtěl bych si na firemní web udělat stránku, která by zahrnovala dodavatele a stálé partnery a rozdělit ji do dvou sekcí. Když najedu na web zobrazí se mi dvě ikony - dodavatelé a partněři a pod tím obsah dané sekce. Co chci já je efekt vytlačení textu mimo stránku a nahrazení ho druhou sekcí po kliknutí na jednu z ikon. Nikde jsem nenašel řešení jak to provést a žádný web, který by vám ukázal jak to myslím tak snad mě pochopíte. Prostě když kliknu na dodavatele tak se text partnerů odroluje doleva a z prava přijede text pro dodavatele. Vím, že by se to dalo řešit pouhým odkazem a změnou stránky, ale tohle řešení se mi zdá elegantnější. Bohužel v javascriptu téměř nic neumím a na webu jsem nenašel žádné vhodné řešení, které by mi pomohlo.
MyShare
Profil
Nazdar ...
síce s týmto ti nijak nepomôžem ale ak by si si to chcel sám nakódovať odporúčam ti zájsť na stránku zajtra.sk a pozrieť si videocasty od pána s prezývkou Yablko konkrétne nauč sa jquery myslím, že nejakú podobnú kroniku tam riešil len nie s textom ale s obrázkami neviem poobzeraj sa tam nájdeš tam aj hotové riešenia atď...

Priamy odkaz :)
Tanaris
Profil
Díky to mi pomohlo :-)

Ještě bych měl pár dotazů a nechci zbytečně zakládat nové téma. Na některých stránkách jsem zjistil, že nejde zvětšit velikost písma. A vím, že není možné to zakázat kromě IE. Nikde nemůžu najít jak se to dělá. Vím, že zakazování zvětšení písma je vlastnost špatného kodéra, ale zajímalo by mě jak to vlastně dělají. Dále by mě zajímalo jak zabránit stáhnout zdrojový kód z webu. Našel jsem stránky, po kterých se dalo pohybovat, ale při kliknutí pravým tlačítkem myši se nic nestalo a nemohl jsem tak zobrazit zroják a soubory. To jsou takové maličosti, které mě zajímají a chtěl bych znát odpovědi.
margin
Profil *
Tanaris:
Ještě bych měl pár dotazů a nechci zbytečně zakládat nové téma.
Tady není chat a upřednostňuje se tu založení nového tématu pro nesouvisející dotaz(y).

A vím, že není možné to zakázat kromě IE.
Já bych to nechápal jako zákaz zvětšení písma, ale jako vlastnost IE.
Font-size

Dále by mě zajímalo jak zabránit stáhnout zdrojový kód z webu.
Nejde to.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0