Autor Zpráva
6re6
Profil *
Ahoj,
chtěl bych se zeptat jestli náhodou někdo z vás vychytralých programátorů nezná prográmek který by dokázal změnit ikonu u flash projektoru (.exe) z té flashovské na nějakou jinou?A nebo popřípadně návod jak to tam dostat nějak jinak... Díky předem
flz
Profil
http://www.angusj.com/resourcehacker/

cez tu utilitu si otvor ten exe subor a tam sa niekde preklikaj k ikone a jednoducho ju zamen
Radek Hrabůvka
Profil
Z balíku Microangelo by to Libration měl taky zvládnout, ale na rozdíl od Resource Hacker není free, ale má tuším 30 denní zkušební dobu.
6re6
Profil *
Díky moc, ale jenom nevim jak tam tu ikonu dostanu, vždycky když dám replace icon a nějakou si vyberu tak to nic nedělá :((( Ale každopádně dík za radu
Radek Hrabůvka
Profil
Zkus hodit nějaký malý exáč na web a dej odkaz, zkusím to v Resource Hackeru a v Microangelu. Můžeš přihodit i link na ikonu, klidně i v gifu, png nebo bmp. U starších verzí flashového prohlížeče to šlo, nevím, jak jsou na tom novější verze, ale některé *.exe nejdou "hacknout".
6re6
Profil *
Sorry ale na jakej web to mám hodit?To jako na nějakej můj imaginární?;-) Já už jsem se tu ikonu pokoušel v tom Resource Hackeru změnit ale buďto to nejde, nebo furt někde dělám chybu, protože s tim programem fak moc neumim...Ale jestli s tim ty zacházet umíš tak by mi stačila rada jak se v tom ty ikony měněj.
Ale taky je dost možný že ty nový verze fakt předělat nejdou :(
Radek Hrabůvka
Profil
6re6 Spustíš Resource Hacker, otevřeš "Icon Group", pravým tlačítkem myši na "kytičku" nebo co to je, "Replace Resource...", vybereš ikonu, dáš " "Replace" a pak "File" "Save", případně "Save As". Problém je, že na začátku může "vyskočit hláška", takže resource nejdou změnit. I když vše zdánlivě dobře, výsledek nemusí být spustitelný, což se pozná hned podle toho, že má "obyčejnou" ikonu.
Sorry ale na jakej web to mám hodit? Předpokládal jsem, že máš web stránky.
hujer
Profil *
No tak to bohužel nějak nefachá...:( Ale díky za radu.
Jo a s tím mim webem je to asi takhle: Je mi teprve 15, takže žádnej web zatim nemám, protože dělat stránky se teprve učim a jediný který do budoucna "snad" budu mít budou třídní stránky s kterejma se patlám už asi 2 měsíce :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0