Autor Zpráva
Dipper
Profil
Ahoj
Potřeboval bych pomoc s tvorbou stránek. Chtěl bych je mít přes kódy HTML, ale už sem shlédl snad nespočet videí a i plno návodů, ale vůbec nevím o co tam jde.
Pokud mi doporučíte nějaký program (zkoušel sem to přes PSPad), v kterém by to bylo jednoduché a nekomplikované byl bych velmi vděčný.
PS: pokud takové téma už zde je (nenašel jsem ho) tak mi dejte odkaz a toto klidně smažte... Díky Dipper.
margin
Profil *
Dipper:
Chtěl bych je mít přes kódy HTML
Pokud ti rozumím, tak chceš strukturní editor, a nechceš WYSIWYG.

Pokud mi doporučíte nějaký program (zkoušel sem to přes PSPad), v kterém by to bylo jednoduché a nekomplikované byl bych velmi vděčný.
Poznámkový blok ;-)
Bez znalostí základů HTML se dál nepohneš.

Doporučil bych ti přečíst Základní kurz tvorby stránek a alespoň první dvě kapitoly z odkázaného kurzu a pak si vyber nějaký web, knížku, videa (podle toho, co ti vyhovuje, já doporučuji Jak psát web) pro začátečníky, pokud budeš jenom přeskakovat z jednoho návodu na druhý, tak se nic nenaučíš, přeskakovat mezi různými návody a články si nech na dobu, až zvládneš základy.
Dipper
Profil
Aha a co je to stím prazvláštním názvem : WYSIWYG ?
margin
Profil *
Dipper:
Aha a co je to stím prazvláštním názvem : WYSIWYG ?
Nic nestínej, nedávej před dvouječku a otazník mezeru a přečti si aspoň zběžně Základní kurz tvorby stránek.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0