Autor Zpráva
kimmihanss
Profil
Dalo by sa urobiť niečo ako zablokovanie stránky pre iných uživateľov ? S jedným dievčaťom sa dosť často hádame a chcela by som vedieť či sa dá urobiť niečo, aby keď chcela isť na moju stránku, tak aby sa jej nezobrazila, alebo niečo podobné...
MyShare
Profil
kimmihanss:
Dalo by sa urobiť niečo ako zablokovanie stránky pre iných uživateľov ? S jedným dievčaťom sa dosť často hádame a chcela by som vedieť či sa dá urobiť niečo, aby keď chcela isť na moju stránku, tak aby sa jej nezobrazila, alebo niečo podobné...
HAHAHaahahahaha paráda toto.
1.No dá sa to zaheslovaním webu ale to by ostatný čo navštevujú tvoj web museli poznať heslo
2. Pomocou .htaccess zablokovať IP ale to musíš poznať danú IP užívateľa a ak ju ma Dynamickú tak s tým nič nespravíš pretože stačí reštar a má novú IP ale aj keby mala pevnú tak cez anonimizer ta aj tak navštívi...

proste je to dosť zložité ale možno ti niekto poradí.
Moderátor Chamurappi: Nadměrně formátované příspěvky nejsou žádoucí.
Rfilip
Profil
Hodne zalezi na jejich pocitocovych spchopnostech. Da se zablokovat konkretni IP adresa ale ma to nekolkik nevyhod: takto zamezim pristup vsem se stejnou Ip, mobily ba datovym tarifu maji porad jinou Ip, da se to obejit (anonymizer) Ip zjistis nejlepe pomoci php
kimmihanss
Profil
MyShare s IP by nebol problém, viem aku ma IP
MyShare
Profil
kimmihanss:
s IP by nebol problém, viem aku ma IP
Ale aj tak
ak ju ma Dynamickú tak s tým nič nespravíš pretože stačí reštar a má novú IP ale aj keby mala pevnú tak cez anonimizer ta aj tak navštívi

A ešte

Rfilip:
Da se zablokovat konkretni IP adresa ale ma to nekolkik nevyhod: takto zamezim pristup vsem se stejnou Ip, mobily ba datovym tarifu maji porad jinou Ip, da se to obejit (anonymizer)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0