Autor Zpráva
Jan Holan
Profil *
Dobrý den,
jak udělat to co je např. zde na těchto webových stránkách:
[img][/img]
Web kde je řešeno
dále je potřeba si vybrat nějakou skupinu až po konkrétní výrobek a konkrétně se mi jedná pouze o to, co je zde

PrtScr toho co mě zajímá


tedy prosím jak udělat to, aby objekt (těleso) jsem mohl zobrazovat na jednotlivé pohledy (nárys, pohled z boku,...), libovolně tělesem natáčet,... zvětšovat,...
Na firmu Hafele jsem se obrátil, ale ve stručnosti mi odpověděli, že to dělají v Německu a oni nemohou nám pomoci. Nechal jsem napsat i obchodníky z firem, který se zabývají obchodováním se zahraničními firmami se SW, kolik by ten modul stál, ale ani jeden ze dvou nebyl úspěšný v dotazu. Ta firma (cadclick.com) jim zkrátka neodpovídá.

Bylo by prosím Vás možné nám v tomto pomoci, co kde koupit, abych si to mohl naprogramovat?
Děkuji, děkuji velmi moc
Honza
Plaváček
Profil
Jan Holan:

Tajemné slovíčko zní JAVA. Zkus pohledat nějaké návody, viz třeba http://www.java3d.org/tutorial.html. Alternativě by šlo použít i Silverlight, viz http://msdn.microsoft.com/en-us/magazine/hh547098.aspx, nebo HTML 5 a Javascript, viz třeba http://www.zdrojak.cz/clanky/pseudo-3d-hry-v-html5-canvasu-s-raycastingem/.
Jan Holan
Profil *
Plaváček:
Děkuji moc za pomoc. Moje představa je víc o tom, jak zakoupit již hotové, ověřené a osvědčené řešení a již do toho jenom doplňovat CAD tělesa a upravit prostředí co do velikosti oken, barev, doplnit to testy...
Programovat to od počátku se mi jeví zbytečné plýtvání časem, když už to jednou někdo někdy vymyslel. Je to jenom otázka, kde to sehnat a kolik by to stálo. Určitě existují hotové free pluginy, ale už googluji od Vánoc a nejsem úspěšný. Je to také problém jazykové indispozice, protože s ruštinou a italštinou se nechytnu a vše překládat z angličtiny přes google již je deprimující.
martin1312
Profil
ak by ti náhodou stačilo iba 3D zobrazenie, otáčanie tak sa dá použiť http://p3d.in/, používam to na zorbazovanie 3D modelov z Blenderu, čo je dosť odlišné od Cadovských aplikácií tak si pozri, aké to má možnosti importu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0