Autor Zpráva
Fresk
Profil *
Chtěl bych vytvořit systém (webové stránky) na kterých by bylo možné napsat jeden inzerát a i s fotografiemi ho jedním kliknutím umístit na několik internetových bazarů.Problém je v tom,že absolutně nevím kde začít.
Co jsem se doslechl, tak inzeráty jsou nahrány v databázích inzertních serverů, takže mě napadlo udělat stránky,tím stylem,že by se napsal jeden inzerát,který by se potom do těchto databází nahrál.
Můžete mi prosím poradit?
Nevím ani jak se k databázím dostat.
Za jakou koliv radu či script nebo kód jsem předem vděčný.Ocením jakoukoliv radu
MyShare
Profil
Nazdar Fresk

Nevím ani jak se k databázím dostat.
Čože? veď predsa o to ide aby si sa nedostal nijak k DB údajom predsa. Takže sa to nijak nedozvieš ty by si niekomu na nete prezrádzal kde máš db? a ako sa k nej dostať? možno, že niektoré časti je možne prepojiť ale to silno akože niektoré!
Takže k DB toľko :)

Chtěl bych vytvořit systém (webové stránky) na kterých by bylo možné napsat jeden inzerát a i s fotografiemi ho jedním kliknutím umístit na několik internetových bazarů.Problém je v tom,že absolutně nevím kde začít.
Začal by som php vytvoriť nejakého takpovediac robota ktorý má definované inzertne weby na nete a ktorý pod určitým kontom tebou vytvorením by vložil inzerciu.
Ale prečo práve toto chceš? môžeš sa trocha rozpísať? prečo chceš vkladať inzerciu týmto štýlom?
ts_istudio
Profil
Aby ses nějakým skriptem dostal přímo k těm databázím, musely by být ty inzertní servery hodně špatně zabezpečené a ty bys toho musel hodně umět :)
Lze ale napsat skript, který v podstatě odsimuluje činnost člověka, který si web otevřel a inzerát přidal, případně se předtím zaregistroval, pokud je to nutné. Náročnost takového skriptu bude kolísat server od serveru. Někde bude stačit otevřít adresu server.cz/pridatinzerat.php?textinzeratu=prodám kolo&jmeno=Pepa, někde budeš muset zapracovat o dost víc, někde to skriptem prostě přidat nepůjde. Dá se ale říct, že CURL je tvůj kamarád.
Fresk
Profil *
dobře,děkuji.Jakožto laik jsem právě nevěděl nic o zabezpečení.
ts_istudio

Dejme tomu,když bych přes tento systém chtěl vložit inzerát na server bazos.cz co musím udělat?
ts_istudio
Profil
Fresk:
Dejme tomu,když bych přes tento systém chtěl vložit inzerát na server bazos.cz co musím udělat?

"Před přidáním inzerátu je nutné ověření mobilního telefonu

Ověření je zdarma.
Telefonní číslo nebude nikde zveřejněno.
Telefonní číslo se nemusí shodovat s telefonním číslem v inzerátu.
Na telefon je následně zaslán mobilní klíč.
Ověření je možné pouze z českého nebo slovenského čísla."

Tedy: zapomenout na strojové vložení.
Fresk
Profil *
Mohl by jsi mi dát nějaký příklad se serverem kde to jde udělat?
ts_istudio
Profil
Fresk:
Mohl by jsi mi dát nějaký příklad se serverem kde to jde udělat?

Myslím, že vložit příspěvek bez registrace jde třeba na toto fórum.
pool
Profil *
Kdysi jsem neco podobneho resil a vyresil :-)
Vis ono to neni o tom napsat a cekat na kod. Musis se naucit programovat a reseni se ti potom samo nabidne.

Bazos je out. Majitel je tulpas se kterym neni rozumna rec. Nejdriv jsem ho oslovil na pripadnou spolupraci a kdyz nereagoval, tak jsem svim uzivatelum ten luxus stejne poskytl bez jeho vedomi. Nemelo by se to, ale nedelal jsem nic "spatnyho". Je tezky poradit, kdyz nezname tve schopnosti. Uved mail a pripadne ti pomuzu
jenikkozak
Profil
pool:
Proč by měli být lidé povinni odpovídat na kdejakou nabídku, která je nezaujala? Proč by měl být ťulpasem každý, komu přijde nezajímavá nabídka?

Musis se naucit programovat a reseni se ti potom samo nabidne.
Na tohle není počeba se ploglamovat „naucit“.
geoloko
Profil
Neviem či je to stále aktuálne, avšak: http://www.weblinky.cz/vkladani-inzeratu-poloautomaticky-program/
A čo sa týka úplnej automatizácie, tak tu neplánujeme, keďže by viedla ku totálne blatantnému spamu a vlastne by sa snaha ani ekonomicky nevrátila /viď. toto forum/, problém je rôznorodá štruktúra kategórií a lokalít preto je to poloautomat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0