Autor Zpráva
Martin0000
Profil *
Dobrý den,
Neznáte nějaký webhosting na upload videí nejlíp nějaký s neomezenou kapacitou.
honzaik
Profil
youtube? :D nic lepšího specifickýho nebude myslim. jinak normální hosting :D
Martin0000
Profil *
honzaik:
Myslím nějaký hosting kde je neomezená kapacita disku
Amunak
Profil
wedos to má neomezené, pokud tam máš jen soubory webové prezentace. Tedy pokud je to video pak někde veřejně přístupné i na tom webu, neměl by to být problém.
Martin0000
Profil *
Amunak, Amunak:
Takže když tam budou třeba filmy tak mě to wedoš nezruší ?
Stalker
Profil
[#5] Martin0000
Když tam budou filmy, tak to Wedos zruší. Na jejich hostingu (ostatně asi jako na každém) bys neměl mít data, která jsou v rozporu se zákonem, či jejich obchodními (smluvními) podmínkami.

Doporučuji si přečíst jejich všeobecné smluvní podmínky, zvláště pak odstavec "Vyloučení z provozu".
jenikkozak
Profil
Martin0000:
Takže když tam budou třeba filmy tak mě to wedoš nezruší ?
Nejsem znalec Wedosu, ale myslím, že by s filmy neměli mít žádný problém.
Stalker
Profil
[#7] jenikkozak
Myslíš, že když tam nahraje filmy, které si někdo bude moct stáhnout, nebo na ně kouknout, tak že to bude bez problému? Obecně si myslím, že právě s filmy je dost velký problém, nebo se pletu?
Zechy
Profil
Stalker:
Kde neni žalobce, neni ani soudce. Dokud ho nikdo nenapráší, tak o tom snad ani wedos vědět nebude. Přece nekontrolujou vše co si tam nahráváš :).
jenikkozak
Profil
Stalker:
Vycházel jsem z myšlenky že ne každý, kdo nabízí filmy či videa, tak činí navzdory zákonům. V dnešní době se filmovou tvorbou může zabývat díky nízkým cenám zařízení kdokoliv. Nechtěl jsem paušálně všechny označit za lumpy.
Stalker
Profil
[#9] Zechy
To je pravda, ale v dnešní době tomu dlouhou životnost nedávám.
[#10] jenikkozak
Taktéž pravda. Není film, jako film :)
Zechy
Profil
Stalker:
Dokud to nesdílí nějak veřejně, tak na něj nepříjde ani organizace typu CPU nebo OSA, někdo to vždycky musí prásknout :).
Amunak
Profil
Kdo to nesdílí veřejně, tak zase porušuje podmínku Wedosu, že soubory musí souviset s webovou prezentací. Můžeš tam ale mít videa, ke kterým vlastníš autorská práva - například prezentace své firmy, reklamy, záznamy z přednášek, ...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0