Autor Zpráva
Neuwirth
Profil
Dobrý den,

Jak prosím Vás vytvořím přechod mezi podstránkami na webu tak, aby vybrané podstránky zůstali na určité stráně webu.

Např.:
mám doménu www.domena.cz a tam je vloženo určité menu o 5 podstránkách takže cesta bude vždy:
www.domena.cz/kategorie1
www.domena.cz/kategorie2...www.domena.cz/kategorie5

Já chci, aby návštěvník po zvolení kategorie zůstal pouze v dané kategorii a další případné podmenu ho neposlali do dalších podkategorií jako třeba www.domena.cz/kategorie1/podkategorie1.

Jednoduše řečeno chci, aby se ty další položky menu v kategorii1 mohli otevřít pouze tam. Chci to takto udělat, abych mohl při odkazování na určitou část webu použít pouze 1 URL a člověk si tu kategorii1 projde sám aniž by musel mít na každou část té dané kategorie1 URL.

Např.:
mojefirma.cz/reference a tam bude vždy několik okének s logem dané firmy a po kliknutí na to logo se mu otevře daná firma a stále bude na URL mojefirma.cz/reference, nahoře bude menu a po kliknutí na jinou firmu bude stále na mojefirma.cz/reference prostě bez dalších podstránek.

Děkuji moc za rady
MyShare
Profil
Neuwirth:
Sorry ale i po štvrtý raz čo som to prečítal som nepochopil skús to nejak popísať zrozumiteľnéjšie.
Neuwirth
Profil
Pro ukázku zde obrázek:
http://imageshack.us/a/img16/5023/app2t.jpg

Vrchní část je hlavní menu, soutěžní fotky mají url domena.cz/souteznifotky a ty kategorie nové, nejlepší, moje, přátelé atd mají stále url domena.cz/souteznifotky. Prostě chci, aby se u těch kategoríí neměnila url, ale vše zustalo na domena.cz/souteznifotky
MyShare
Profil
Nazdar a niečo na tento spôsob ti nevyhovuje?
Online Demo
Ja to používam samozrejme nie je to moje kódovanie ale vyhovuje ostane ti žiadaná URL i pri aktualizovaní a taktiež to môže prispôsobovať sebe.
Neuwirth
Profil
Jo to je ono :) akorát teď nevím zda ten zdrojový kód obsahuje vše co potřebuju.
MyShare
Profil
No teraz nechápem...
Ale určite všetko čo potrebuješ si už vieš dokódiť :)

Edit: Môžem to zmazať?
Neuwirth
Profil
Nevím jestli není lepší tohle téma nechat, ale klidně to smaž, odkaz jsem si uložil, díky :)
MyShare
Profil
Neuwirth:
Nevím jestli není lepší tohle téma nechat, ale klidně to smaž, odkaz jsem si uložil, díky :)
Samozrejme téma ostane iba ten kód z môjho servera chcem zmazať :) takže asi by bolo lepšie ak by si si to stiahol a hneď mi aj odp. aby som to mohol odstrániť. Bohužial potrebujem mať na ftp poriadok :)

Stiahni
Neuwirth
Profil
Jo takhle, mam staženo díky mockrát :)
jenikkozak
Profil
MyShare:
Prosím nechávej živé ukázky naživu trochu déle, aby se mohli do řešení problému zapojit i ostatní. Případně aby mohly pomoci i dalším, kteří se zabývají podobným problémem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na MyShare:
Příspěvky, jejichž hlavní obsah chceš za pár minut zlikvidovat, laskavě ani nepiš… k čemu teď tohle vlákno je?
MyShare
Profil
Chamurappi:
Kľud OK?
Obnovené linky ...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0