Autor Zpráva
CFKarca
Profil
Zdravím,

mám trošku problém. Klient požaduje jednoduchou šablonu pro newsletter, kterou bude moci následně sám jako totální laik a neznalec jakéhokoliv kódování spravovat a aktualizovat položky pro každý měsíc.

Šablonu mám vytvořenou v PS, rozřezanou a v prohlížeči krásně funguje. Když pominu, jak mě bolelo u srdce, když jsem musela používat tabulky a interní CSS. :(

Nastal problém s odesláním na email.

Tak nějak jsem pochopila, že přes Gmail či Seznam to nijak neodešlu - v tomto směru mají obrovskou mezeru. Chci vyzkoušet službu MailChimp. Pokud pojede a já doufám, že ano. Potřebuji nějaké doporučení pro něj, zda si má koupit u některé z firem "rozesílač pro xxxx emailů" či je lepší upravovat položky "ručně" přes fce emailu tj. vkládání nových obrázků, textů, odkazů. Potřebuji opravdu něco jednoduchého.

Můžete mi někdo doporučit dobré programy, služby či jiný způsob jak odesílat HTML emaily.

Moc děkuji, hledám to jak blázen celý den. :)
peta
Profil
Rozesílání hromadných e-mailů
http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=925&t=1161852
Si na to udelam vzdycky vlastni php program, protoze takhle poskytujes text mailu treti osobe. Vcetne mail adres, telefonu, jmen, pripadne hesel, registracnich klicu k programum a soukromych informaci.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0