Autor Zpráva
Misha
Profil *
Mám na stránce Facebookovské tlačítko Like a Sdílet. Jenže když na něj kliknu, tak se mi nevygeneruje náhled odkazu (fotka, název stránky a krátký popisek) a už si nevím rady jak to opravit.
Stránka s tlačítkem: http://www.nabytek-stylove.cz/vlhcene-uterky-na-nabytek-uterky-na-nabytek-vlhcene-ubrousky.html,det,1126210355
Meta tagy potřebná data obsahují.
Nevíte někdo kde hledat chybu?
Str4wberry
Profil
Nevíte někdo kde hledat chybu?

developers.facebook.com/tools/debug
_es
Profil
Misha:
Element head sa uzavrie ešte pred značkou </head>, lebo je pred ňou značka <div>. Možno to ale s problémom nesúvisí.
Misha
Profil *
Str4wberry: Díky za odkaz, ale když jsem tím nechal zadanou adresu proklepnout, tak mi to nahlásilo chyby, které tam ve skutečnosti nejsou. Respektive nahlásilo mi to chybějící META tagy og:type, og:url a og:title. Jenže ve zdrojáku je vidím, tak proč se tváří jako by tam nebyly?


_es:
Máš pravdu díky, script s divem jsem měl na špatném místě. Už je to v pořádku, ale problém se tím stejně nevyřešil.
Misha
Profil *
Tak vypadá to, že problém byl v tom, že v og:title a og:site_name byla stejná hodnota. Když jsem opravil hodnotu v og:site_name, tak to začlo opět pracovat. Divné ovšem bylo, že u některých produktů to fungovalo i předtím. Tak snad to nebude jen přechodně funkční.
Misha
Profil *
Kdyby někdo měl stejný prblém, tak sem píšu konečné vyřešení problému. Pokud na web přišel nový uživatel, stránka se reloadla. Vždy jen poprvé (na dalších stránkách už ne) a jen přes script PHP. Facebook ovšem toto pojal jako přesunutí stránky a nezobrazil ji. Až při opětovném načtení facebookem (na developers.facebook.com/tools/debug) ji facebook zobrazoval správně. Zvláštní, že třeba G+ s tím problém neměl.
Je tedy potřeba se vyvarovat reloadu stránky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0