Autor Zpráva
Goblinlp
Profil
Dobrý den mám dotaz jak mám udělat chat aby se napojili přímo jen ti co sou zaregistrovaní na webu a aby se znovu nemuseli přihlašovat... Chci aby tam Byla tabule kam bych psal co se děje atd...
Joker
Profil
Zařídit, aby ta část webu rozeznala registrovaného uživatele a předat jí příslušné informace.

Víc se těžko dá říct bez bližšího popisu problému.
Goblinlp
Profil
No chtěl bych udělat RP hru jako že by se hrála na chatech a chtěl bych aby tam když dám dejme tomu Londýn tak tam se bych dal přesměrování na chaty.... Kde by už ti co sou registrovaní Byly pod těmi jmény co se zaregistrovali a měl bych tam pak akorát pro učitele a atd.. 3 uživatele první by byly oni druzí by bylo Vypravěč a třetí by byl RPG upozornění
jenikkozak
Profil
Dobře.

Jokera samozřejmě zajímalo popis technického problému. Tedy s čím konkrétně si nevíš rady?
Goblinlp
Profil
No jak mám udělat takovej chat :D já chaty zvládám ale takovíto jsem nedělal ještě :D aby se mi tam připojili pod jménem pod jakým sou reglí na webu :D
jenikkozak
Profil
Mám podobný dotaz: „Jsem chtěl bych svépomocí postavit komín z kuchyně. A to tak, abych na sporáku mohl vařit čaj, polévky, maso, přílohy. Ale hlavně abych mohl vařit míchaná vajíčka. :D Poraďte. :D“

Prostě postav chatu, jak jsi zvyklý. A před tím, než bude uživatel něco psát, zjistíš, jestli je přihlášen na webu. (To se koukneš třeba do cookie, záleží na tom, jak máš přihlášení na webu řešené.) Pokud přihlášen je, může psát, pokud není, hodíš mu formulář na přihlášení. Budeš to tedy řešit stejně, jako by šlo o jakoukoliv jinou část webu.
Goblinlp
Profil
ale to právě že neumím -.- já to chci ať píší na web rovnou když se lognou do chatu
Micruss
Profil
Nechápu co je těžký na tom, hráč se přihlásí -> odhaduju, že to řešíš přes session (pokud ne, tak to dál nečti).. což znamená že pokud se hráč úspěšně přihlásí uloží se mu do session např. nick atp.... tak v tom chatu udělej kontrolu akorát se session ne?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0