Autor Zpráva
z3ntiva
Profil *
ZDravím, mám takový problém.
Nakodoval jsme stránku http://www.stastna-sms.wz.cz/getyourapp/ a obzvláště ji nakodoval extra pro mobilní zařízení v externím css souboru ( media="handheld"). Stránka v prohlížeči za použití těchto stylů vypadá přesně tak, jak by v mobilním zařízení měla vypadat. Když však styly zařadím pro media="handheld" a přihlásim se na stránku z mobilu, použije se stále ta samá verze pro web. Nevíte, jak toto ošetřit, čím to muže být? Díky
ninja
Profil
Protože velká část mobilů handheld nedodržuje. Zkuste místo toho použít media query a max-width.
z3ntiva
Profil *
zkouším a bohužel také nefunguje :( Jestli to tedy používám správně.. viz zdrojový kod..
Chamurappi
Profil
Reaguji na z3ntivu:
Funguje, ale později uvedené styly to přebíjejí.
z3ntiva
Profil *
Aha, a jak by si to ošetřil? :)
aDAm
Profil
změnit pořadí definice stylů. Media query na konci definice.
z3ntiva
Profil *
Stále nefunguje :/


tak už jsem na to přišel.. no styly se aplikovali, ale vypadá to pořád na nic :( text z headeru přesahuje header, footer ma naopak moc malé pozadí... nevíte čím to muže být? je to zkrátka celé pořád rozházené, jako kdybych na to šel uplne špatně.. díky
Kaminko
Profil
Neupravuj iba šírku, musíš zmeniť veľkosť písma, a ostatných vecí.
z3ntiva
Profil *
To jsem dělal ( dle velikostí v designu..) já vlastně kmpletně nakodoval design pro mobilní zařízení, který jsem dostal. Na webu funguje perfektně, v mobilu už tolik ne :(
Taps
Profil
z3ntiva:
http://www.zajtra.sk/programovanie/887/3-jednoduche-kroky-ako-spravit-responzibilny-dizajn-webu
AfrodCZ
Profil *
z3ntiva:
Tag media="handheld" nepoužívej, je to zbytečný Android i Apple OS handheld ignoruje. Každopádně do svých kódů ho zahrnuji.
Používej

 
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1" />
<meta name="apple-mobile-web-app-title" content="webik.cz" />
<link id="link" rel="stylesheet" href="/mb/hand/css/0-homepage.css?3.33.45" media="all" type="text/css" />
 <link rel="stylesheet" href="/mb/hand/css/medium.css" media="(min-width: 730px)" /> 
<link rel="stylesheet" href="/mb/hand/css/large.css" media="(min-width: 950px)" />
 <!--[if lt IE 9]> 
<link rel="stylesheet" href="/mb/hand/css/small.css" media="all" /> 
<link rel="stylesheet" href="/mb/hand/css/medium.css" media="all" /> 
<link rel="stylesheet" href="/mb/hand/css/large.css" media="all" />
 <![endif]-->

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0