Autor Zpráva
Aneta_Balogova
Profil
Ahoj, dobrý den,
mám dotaz ohledně vytvoření a náročnosti www stránek mé cestovní agentury. Doposud využívám systému Cesys , kde používám jejich šablonu a administraci. Chci si web změnit podle svého a zkoušela jsem několik firem, jenže byly tak rozdilné v nabidce, technické a hlavně cenově. Proto se chci zeptat zde, jestli by jste mi nemohli pomoci s orientací v tomto problému. Nyní jedu na www.fajnzajezd.cz. Vím, že vytvoření takovéto stránky, aby fungovala a měla potřebné funkce, nebude asi lehké, ale ty rozdíly jednotlivých firem byli opravdu veliké, a proto jsem zmatená. Zvhled asi není problém, funkce taky asi ne, to vytvoří každý koder, ale propojeni s aktualizacemi souboru xml asi už problém bude. Nemám ve svém okolí nikoho kompetemtního ,kdo by mi mohl poradi,t proto píši sem. Děkuji a přeji krásný den.


Nebo aspoň poradit fórum, kde bych mohla najít člověka ,který by mi mohl v tomto poradit. Napsala bych mu vše ,co by měl ten web splňovat a fungovat . Děkuji
Str4wberry
Profil
Můžete napsat specifikaci a založit si poptávku v kategorii Práce a zakázky.

Nevím, jak jinak poradit. Rozdílnost v nabídce, technické kvalitě a ceně zkrátka je obrovská. Můžete draze koupit mizerný web, levně skvělý, draze skvělý nebo levně mizerný apod.

Alespoň nějaké vodítko může být podívat se na weby daných firem a prohlídnout si tam jakých webů jsou autory.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0