Autor Zpráva
weroro
Profil
Zdravím.

Zaujímalo by ma, či je niekde v Google Analytics možné vytvoriť účet (prihlasovací) pomocou, ktorého by sa dali iba prezerať štatistiky, ale nedalo by sa nič meniť/nastavovať.
- Ak je niečo také možné, čo mám konkrétne hľadať?
- Ak niečo také možné nie je, viete mi prosím poradiť nejaký alternatívny (serióznejší) systém merania návštevnosti, ktorý má verejné štatistiky a do ktorého viem importnúť už terajšie dáta z GA, respektíve hodiť tam aktuálne číslo, nech to od neho počíta?

Chcem zverejniť štatistiky návštevnosti jedného portálu kvôli reklame. Návštevnosť nie je malá.

Ďakujem za odpovede.
Taps
Profil
weroro:
můžeš se inspirovat
http://www.zajtra.sk/programovanie/539/statistiky-pomocou-google-analytics
milan macháček
Profil *
Taps:
je tam možnost exportu dat třeba do pdf(tabulky, csv......), to pdf dát do google docs a ten třeba veřejně nazdílet


milan macháček:
Taps
Profil
milan macháček:
je tam možnost exportu dat třeba do pdf(tabulky, csv......), to pdf dát do google docs a ten třeba veřejně nazdílet
to by sis musel naprogramovat, ale podle mě je lehčí např. graful uložit do soubor pdf a ten pak uveřejnit na webu
weroro
Profil
Taps:
Vyzerá to zaujímavo, uvidím, keď to celé v kľude preštudujem.

milan macháček:
Ja skôr hľadám nejaký automatizovaný spôsob. Preto som sa pýtal, či je možné vytvoriť nejaký verejný GA účet aby mohol ktokoľvek prezerať štatistiky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0