Autor Zpráva
Slepice
Profil
Dobry den chtela bych si zalozit virtualni staj ale se zadnym hostingem nejsem spokojena (reklamy) a chtela bychsi zalozit html web sama. Mam skouknuty cely web jpw ale ten uplny zacatek mi nedosel: zkratka nevim jak se udela ten web no... Tonelze popsat. Yuhu ma odkaz na webu jwp, obkaz 'moje prvni stranka'. Asi za ten prazdny web neplati domenu xxx kč rocne. No... Jestli ma nekdo chut tak mi prosim pomozte vs chci mit uz cca tri roky a nic.
Diky a sorry za 'divne' vyjadrovani
Slepice


Jo a co je to VS.... To je misto kam se da zaregistrovat, vlastnit 'jen jako' kone apod. Pro kone se za virtualni penize kupuji veci pro kone. To je dobry... Nekdo si do zahlavi stranky napsat 'a nezapomente ze vse je jenom jako'! :)) doufam ze nekdo pomuze taky s grafikou, ka malovat neumim a nemam na to program :))

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
8vm8
Profil
Hosting můžeš mít třeba u Wedos. Není to drahý a parametry to má, dle mého názoru, výborný. Jestli nevíš, jak vytvořit web, tak můžeš použít redakční systém, který to udělá za tebe a ty budeš pouze vkládat obsah na stránky. Redakční systémy jsou třeba Joomla, Wordpress. Pokud se naučíš tvorbu webu, můžeš si pak stránky udělat přesně tak, jak budeš chtít.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Slepici:
„Mam skouknuty cely web jpw ale ten uplny zacatek mi nedosel:“
Najít něco pro začátečníky srozumitelnějšího než Základní kurz tvorby stránek nebude lehké, je možné, že nic lepšího neexistuje. Jestli to přesto nezvládáš, máš buď málo vytrvalosti nebo prostě a jednoduše smůlu. Tady v diskuzi má smysl ptát se na konkrétní problémy, na prosté „nejde mi to“ sotva dostaneš konstruktivní odpověď.
Anonymní
Profil *
8vm8:
Redakční systémy jsou třeba Joomla, Wordpress
Nevím proč, ale zdá se mi že pro Slepice je CMS v tomto případě na nic. Pokud jsem to pochopil správně, tak chce udělat něco jako online hru a na to si musí napsat něco sama(nebo nevím jakej CMS by něco takového zvádal). Bohužel tě zklamu, na něco podobného krom html, css(popř. javascriptu) musíš ovládat i jazyk běžící na straně serveru(PHP,ASP,.NET,JSP) a musíš vědět něco málo o databázi(MySQL, MSSQL..) nehledě na tom, že pro tvorbu online hry potřebuješ mít i nějaký framework, jinak by jsi se z toho zbláznila(ano lze to napsat i bez frameworku, ale ten ušetří práci a hlavně přehlednost kódu).
Takže asi nějak takhle: Než se všechno doučíš do takové míry, aby to vůbec nějak fungovalo už tě nebudou zajímat virtuální stáje ale něco úplně jiného, takže máš dvě možnosti - buď se dáš hned do učení a budeš makat na 100% a třeba něco uděláš nebo seženeš někoho kdo to za tebe udělá(na to ale budeš potřebovat peníze).
Pokud na tom trváš jsem schopný ti občas s něčím poradit(online hru jsem zkoušel tvořit a byla poměrně funkční, ale to už je dávno) ale zase nechci to napsat celé za tebe..
To je asi tak vše.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0