Autor Zpráva
petrpokorny
Profil *
Milí členové klubu. Chtěl bych se zeptat, jak mám sestavit administrátorskou stránku? Potřeboval bych, když administrátor vloží text na stránku, aby se tato informace objevila i na neadministrátorské stránce. Děkuji.
peta
Profil *
petrpokorny
?????
Nejaky blizsi popis, odkaz na stranku?
O co se vlastne jedna? O web nebo forum nebo co?
Pro web se pouzivaji REDAKCNI SYSTEMY, to je forum dole nebo PHP (pripadne .CGI . NET .ASP .JAVA , ... a more dalsich jazyku)
Redakcni system je program, ktery generuje www stranku, podle nejakeho nastaveni a pod...
Treba si zmenis nastaveni tak, aby na tagy [hlavicka] [/hlavicka] ti to vlozilo H1 /H1 + nejaky IMG a menu a pod.
petrpokorny
Profil *
Odkaz na stránku je www.petrpokorny.wz.cz.
peta
Profil *
petrpokorny
Dobre, a co bys teda rad?
Chces program, kterym muzes editovat webku na webu? Tomu se rika Redakcni system, forum Redakcni systemy nebo PHP. Dela se to obvykle v PHP. Asi ti doporuci wiki-wiki, ale asi nebude jednoduche to tam nahrat a zprovoznit pro laika, jako pres ftp z domu.
Normalni clovek edituje webku doma, pak ji da nahrat a zadna administrace neni treba
petrpokorny
Profil *
Prostě bych potřeboval, jestli by to šlo, udělat abych se připojil na administrátorskou stránku, kde bych měl odkaz třeba Změnit text článku. Po kliknutí na tento odkaz bych nový text napsal třeba ve wordu a nepotřeboval bych tedy žádnej program na upravení stránek. Napsaný text by se mi vložil na web. Díky.
Petr
Profil
Ahoj Peto, já jsem kámoš Petra Pokorného. A mohla povědět ty zajímavé administratorské rogramy nebo internetové stránky kde je nalezneme. Dik za pomoz a zdravítě Petr a Petr Pokorny.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0