Autor Zpráva
Fruitmatick
Profil
Dobrý den,
snažím se tvořit své první webové stránky. Konkrétně mi nefunguje to, že se snažím, aby při rozkliknutí webové stránky se mi zobrazilo menu na levé straně stránky a pozadí co mám pod hlavní stránkou napravo, tedy obě najednou. Daří se mi pokaždé jen aby se mi zobrazilo menu nebo jen hlavní stránka. Menu mám pojmenovanou jako hlavicka.html a hlavní stránka jako hlavni.html. Vytvořil jsem i index.html a zde mám toto:

<html>

 <frameset cols="220,*">
  <frame src="hlavicka.html" scrolling="no" noresize> 

      <frame name="hlavni" src="hlavni.html" scrolling="yes">
  </frameset>

</html>

je divné, že když otevřu index tak se mi zobrazuje to co chci, ale po nahrání souborů na webzdarma.cz, se mi nezobrazuje nic. Pomozte mi prosím, děkuji. Jinak své stránky mám zde, třeba to pomůže www.sbiramkarty.cz

Tomáš H.
Trejpa
Profil
Fruitmatick:
Jinak své stránky mám zde, třeba to pomůže www.sbiramkarty.cz
Nemáš. www.sbiramkarty.webz.cz

Vytvořil jsem i index.html a zde mám toto:
Ne. V souboru index.html není rozdělení stránky do rámů, ale obsahuje vložené menu (název stránky je hlavicka). Soubor hlavicka.html neexistuje.

Dělení stránky na rámy přináší jen problémy.
Fruitmatick
Profil
ano sem se překlikl, promiň, mám sbiramkarty.webz.cz, no já jsem právě momentálně hlavicka.html přepsal na index.html, aby se mi zobrazovalo aspoň to menu, ale nevím jak udělat, aby se mi zobrazilo menu i hlavní stránka s tim obrázkem co mám pod hlavní stránka, pač když mám samostatně hlavicka.html i hlavni.html a vytvořim i index.html a napíšu do něj to co jsme psal v prvním dotazu, tak se mi nezobrazí nic
Trejpa
Profil
Fruitmatick:
já jsem právě momentálně hlavicka.html přepsal na index.html
Pokud nejsi ochoten poskytnout nám třebaže nefunkční živou ukázku s původním tvarem indexu (třeba nakopírováním všech HTML souborů a obrázků do jedné podsložky), tak ti tu víc nikdo neporadí.

Rámy totiž všude fungují. Ve tvém kódu problém není, děláš chybu někde jinde. Bez ukázky ji těžko někdo uhodne a asi ani nebude hádat. Jinak první rada je nepoužívat rámy, pokud to s těmi stránkami myslíš trochu vážně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0