Autor Zpráva
Chuchycek
Profil
Ahoj,
předem se chci omluvit za to, že jsem vůbec takový příspěvek přidávám, ale prostě neumím hledat a víceméně ani nevím co nebo jak se to jmenuje, ale chtěl bych udělat js na vícenásobný výběr ze selectu a aby se mi vždycky někde zobrazilo, to co jsem vybral a k tomu jsem stále mohl přidávat další a další údaje ze selectu, mělo by to fungovat například jako má uložto hromadný uploud, že po vybrání se objeví další input na upload.

<?php

if (!isset($presun)) {
    include '../jadro.php';
}
$getProvincie = cislo($_GET['provincie']);
if (!empty($getProvincie)) {
    $sql = "SELECT provincie_id, provincie_nazev 
        FROM provincie 
        WHERE provincie_id IN (SELECT provincie_sousedni 
        FROM provincie 
        WHERE provincie_id='" . $getProvincie . "')";
    $vyber = dbquery($sql);

    if (dbrows($vyber)) {
        echo "<select name='cesta[]' onchange=\"ziskejData('" . AJAX . "presuny_provincie.php?provincie=', 'provincie_" . $getProvincie . "')\">";
        while ($vypis = dbarray($vyber)) {
            echo "<option value='" . $vypis['provincie_id'] . "'>" . $vypis['provincie_nazev'] . "</option>\n";
        }
        echo "</select>\n";
    }
    echo "<br />";
    echo "<div id='provincie_" . $getProvincie . "'>";
    echo "</div>\n";
}
?>
Tak nevím sesmolil jsem něco takového a ještě bych potřeboval, aby se mi brali aktuální hodnoty ze selectu a s tím si nevím rady, jak to udělat, co nejlépe.
Alphard
Profil
Nejste moc sdílný. Vidím tam nějakou ajaxvou funkci, ale více ji nerozebíráte, takže je zřejmě problém v php části. Vyberete nějaké provincie na základě get požadavku a v cyklu přímo vypíšete html kód selectu. Bylo by dobré popsat, v čem je vlastně problém.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0