Autor Zpráva
Peeetr
Profil
Zdravím,

je například nějaký doplněk pro Chrome, který by mě umožnil upravit určitou webovou stránku k obrazu mému a pak si tuto změnu pamatoval a vždy mě už ukazoval stránku po úpravách? Konkrétně mě jde o to, aby se mi na určitém webu zobrazoval určitý obrázek.
Můžu to uvést i zcela konkrétně. Stáhl jsem si tento odstraňovač reklamy z Facebooku. Funguje to tak, že se to nainstaluje přes rozšíření pro Chrome s názvem Stylish.
Reklamu to krásně skrylo, ale zbylo po ní nevyužité bílé místo. Rád bych tam tedy dostal nějaký obrázek, který se mi bude líbit.
LudekBrno
Profil
Peeetr:
Určitě neexistuje, je to totiž dost nesmyslný požadavek. Jestli se budu dívat na bílé místo nebo na jeden obrázek, který tam dám sám, tak se na něj stejně dívat nebudu, protože už ho znám, ne? Takže tam klidně může být to bílé místo. Přesněji řečeno velmi ojedinělý a je dost nepravděpodobné, že by někdo jiný něco podobného požadoval, takže je i velmi nepravděpodobné, že by někdo něco takového naprogramoval. Navíc si nejsem jistý, jak by to fungovalo technicky, kdyby už se někdo rozhodl něco takového programovat, protože reklama může být na každé stránce umístěna jinde a jiným způsobem a jak pokaždé napasovat obrázek na volné místo po reklamě?
Petr_D
Profil
Prohlížeč Opera něco podobného umožňuje použitím vlastních stylů: http://help.opera.com/Windows/9.62/cs/menus.html#stylecontext Nikdy jsem to ale netestoval.
llook
Profil
Petr_D:
V podstatě totéž dělá to rozšíření Stylish pro Chrome.
8vm8
Profil
Můžeš použít bookmarky. Můžeš pomocí toho načíst css.
margin
Profil *
Pokud ti vadí bílé místo po obrázku tak se mi v daném případě jeví nejjednodušší obrázek neblokovat, ale uživatelským skriptem změnit obrázku src tebou požadovaného obrázku.
Chrome neumožňuje připojení uživatelského skriptu přímo, je k tomu potřeba rozšíření na způsob Greasemonkey.
Bookmarkletem by to šlo také, ale to bys vždy po načtení stránky musel spouštět bookmarklet, tuším, že by ti to vadilo více, než bílý prostor po obrázku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0