Autor Zpráva
comonke
Profil
Ahoj lidi mám takový menší problém základy html už umím ale mám problém v tom že se mi to nechce vypisovat a ještě k tomu nevím jak správně to vypsat za sebou... Nemohl by mi prosím tedy někdo vypsat už hotovou jednoduchou html stránku abych tam hned mohl jen vybrat pozadí obrázky atd. ? Děkuji za pomoc...
Jan Tvrdík
Profil
comonke:
mám problém v tom že se mi to nechce vypisovat
Co konkrétně se ti nechce vypisovat? Když sem pošleš problematický kód, tak se dočkáš pravděpodobně rychlé a konkrétní rady.
comonke
Profil
Jan Tvrdík:
Mě se ale nechce vypisovat ty html kódy a zkrátka nechce se mi dělat 2 hodiny stránku chtěl bych prostě jen když mě pošle někdo uzpredvrzenou stránku v html
Jan Tvrdík
Profil
comonke:
Tady máš jednoduchou HTML stránku, pomohlo?
<!doctype html>
<title>Jednoduchá stránka</title>
<p>Obsah jednoduché stránky</p>
comonke
Profil
Jan Tvrdík:
Představoval sem si stránku spíše i s patickou
atd spíše schéma stranky
Jan Tvrdík
Profil
comonke:
Možná hledáš hotovou šablonu zdarma?
comonke
Profil
Jan Tvrdík:
Ale jak ji tam pak vložím?
Není na to někde video tutorial nebo návod?
Jan Tvrdík
Profil
comonke:
Není na to někde video tutorial nebo návod?
Jo, je – Jak psát web.
comonke
Profil
Jan Tvrdík:
Díky snad si teď už poradím fakt moc dík ahojky,)
Jan Tvrdík
Profil
Možná jsi taky lhal o tom, že umíš základy HTML a ve skutečnosti hledáš, jak to udělat bez HTML.
comonke
Profil
bez html už to také umím je mnoho stránek jako např. netstránky a nebo estranky a nelhal sem jen sem nevěděl jak dát šmrnc stránce a jak si ji rozvrhnout a šablona mi docela pomohla :)


hele a jak tam tu šablonu vložím a jak mam poznat kam text umístit aby mi to sedlo přímo k té šabloně ? nešlo by to řešit po skype ? že bych dal sdílenou atd ....
????
Petr_D
Profil
comonke:
V podstatě jsou dvě možnosti. Naučit se to a nebo si výrobu někomu zadat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0