Autor Zpráva
Phill
Profil
Zdravím
Nechtělo se mi platit za programátora, tak jsem se rozhodl, že se to naučím sám. Potřeboval bych poradit co k dané věci budu potřebovat umět.

Nejsnadnější způsob, jak se zeptat, mi připadá popsat finální verzi výstupu a ta vypadá následovně.

Představte si stránku, kde bude položena otázka za kterou bude okno na odpověď a jakmile se na ní odpoví, hned pod ní se zobrazí další otázka s dalším otázkovým oknem.
<span style="font-family: Calibri"><p style="text-align: center;" >Moje otázka?: <input type=text size=16 name="OT1"></p></span>
Takže vlastně uživatel neuvidí rovnou 6 otázek, ale postupně se mu s odpovědí budou odkrývat. Současně se ale odpovědi musí ukládat a z toho co jsem přečetl, jsem pochopil, že budu nejspíš potřebovat víc než jen umět s HTML,ale zejména PHP a nějaké úložiště, k čemuž se sám ještě dostanu(když tak mě omluvte jestli v tomhle nemám pravdu, ale není to součástí mého dotazu)

Věc druhá, jakmile uživatel odpoví na otázku chtěl bych, aby se jeho odpověď dala využít, tedy to co napsal, aby se napsalo současně jinde na stránce :O
Věc třetí kdybych chtěl na stránku vložit kalendář, mám možnost použít nějaké šablony?

NO mám toho ještě hodně, ale jestliže nezvládnu tohle, tak už nic. Díky
Alphard
Profil
Jestli ten první krok bude statický, lze ihned vygenerovat kompletní formulář, částečně ho skrýt (ideálně css třídou s display: none) a jak uživatel odpovídá, postupně zobrazovat další pole.
Druhý krok souvisí, jakmile je formulář vyplněn, můžete ho odeslat na server a získaná data uložit (soubor/databáze).
Potřebujete znát alespoň PHP (nebo jiný serverový jazyk) a javascript (ten by nebyl potřeba, kdyby vám během odpovídání nevadil reload stránky).

Šablona kalendáře určitě existuje.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0