Autor Zpráva
spenciii
Dobrý den,

žádám Vás o radu, jak zamezit přístupu návštěvníkům z USA, jelikož mi od nich na web chodí jen spameři, apod.
kdybych jich nebylo už moc, tak by mi to ani až tak nevadilo, ale už mám těch návštěv (od nich) přes 200 a ovlivňuje mi to statistiky.

Takže je-li to nějak možné, prosím, poraďte.

Děkuji
_es
spenciii:
To tam máš nejakú možnosť pridávania obsahu návštevníkmi, keď sa sťažuješ na „spamerov“? Pridávajú ten obsah spamovacie roboty alebo skutoční návštevníci? Určite sú z USA a nie z Indie, Číny a pod.? Prečo neriešiš obsah, ale to, odkiaľ prišiel?
Taps
spenciii:
přístupu návštěvníkům z USA
Jedná se o specifické IP adresy ?
spenciii
[#2] _es, [#3] Taps Na 99% (možná i na 100%) jsou z USA podle Google Analytics, ani tak spameři, těch bylo 5 a těm jsem ihned zablokoval přístup podle IP - většinou jen mou stránku navštíví a hned odejdou, ale to už mi ovlivňuje mé statistiky a to právě nechci.
Taps
spenciii:
Pokud používáš GA tak si můžeš nastavit na dané IP adresy filtr a tím je vyloučit.
_es
spenciii:
Takže ty ani nevieš, čo za návštevníci to sú, len ich chceš zakázať, lebo sú na stránke, podľa teba, príliš krátko? Zvláštny dôvod. Nie sú to trebárs roboty nejakých vyhľadávačov? O českého či slovenského návštevníka z USA potom teda určite záujem nemáš.
spenciii
[#5] Taps Děkuji za informaci, můžete mi poradit jak?
[#6] _es Chci mít přehled, kolik skutečný návštěvník stráví na mých stránkách času, proto mi to vadí.
[#6] _es 230 Návštěv je z automattic inc
Taps
spenciii:
GA ->Správce -> Všechny filtry -> nový filtry
_es
spenciii:
Chci mít přehled, kolik skutečný návštěvník stráví na mých stránkách času, proto mi to vadí.
Tak buď chceš mať „prehľad“, alebo im chceš prístup na web zakázať - to sú dosť odlišné veci.
spenciii
[#8] Taps Děkuji

[#9] _es Já jsem chtěl jen poradit, jestli to nějak lze a né tu s Váma debatovat, jaký mám k tomu důvod.

_es Když nevíte, tak neodpovídejte.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: