Autor Zpráva
Adam16
Profil
Zdravím, potreboval by som nejaky php skript ktory mi vypiše profil uzivatela. Ale potreboval by som to tak ze napr mam forum no a ked niekto prida prispevok tak tam je meno kto pridal prispevok a je jeho prispevok. No a ja by som to potreboval tak ze ak kliknem na jeho meno tak vypiše jeho profil.
han5vk
Profil
Práce a zakázky.

Nie sme tuna veštci. Netušíme čo máš za web /ak nejaký máš/, ako máš spravený celý systém, používateľov, fórum, vôbec nič. Neexistuje žiadny zázračný skript čo vypíše profil používateľa len tak a dáta si vycucá z tvojej šedej kôry mozgovej ;)
Adam16
Profil
han5vk:

Ty asi vobec nerozmyslaš, nemam web ale chcem nejaky skript. Tak asi načo by mi bol ten skript ked nemam web... mohol by si aj ty začat cucať z tej tvojej šedej kôry mozgovej ako si napisal.
_es
Profil
Adam16:
nemam web ale chcem nejaky skript
Práce a zakázky
Hando
Profil
Adam16:
Han5vk to ale myslel dobře - nikdo ti nemůže napsat nic bližšího, když neřekneš nic víc než že "chci skript". Nejde napsat něco, co by se pak mělo takhle implementovat do již existujícího řešení fóra. Nemže nikdo tušit, jak máš pojmenované proměnné, co požíváš za jazyk (zda php, nebo třeba asp), jakou má strukturu databáze...
Ve finále to nebude nic těžkého, pokud dokážeš vypsat jméno uživatele, který vložil příspěvek, tak pomocí jednoduchého dotazu na databázi vypíšeš příslušné údaje...
Ale pokud to nezvládneš sám, už ti poradili. Takhle obecné "potřebuju" tady moc úspěchu mít nebude. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0