Autor Zpráva
Pavel015
Profil
Dobrý den.
Z internetu jsem si stáhnul něco jako diskusní forum, nahrál jsem to na internet, ale je ještě potřeba vyplnit konfiguraci. S tou si nevím rady, mohli by jste mi to, moc prosím, někdo vyplnit? Jsem zaregistrovaný u webzdarma.cz.
Jméno: matches
Heslo: 123456 (pouze příklad, potom si opravím sám)
Server: mysql.webzdarma.cz

<?php
        error_reporting(1024);

/* NASTAVENÍ DATABÁZOVÉHO SERVERU */
        $db_server = "localhost";       /* Zde vepište jméno databázového serveru. Např. $db_server = "localhost"; */
        $db_login = "jmeno";             /* Zde vepište přihlašovací jméno do Vaší databáze. Např. $db_login = "jmeno"; */
        $db_heslo = "heslo";             /* Zde vepište přihlašovací heslo do Vaší databáze. Např. $db_heslo = "heslo"; */
        $db_jmeno = "forum";            /* Zde vepište jméno databáze, do které chcete fórum nainstalovat. Např. $db_jmeno = "databaze"; */

/* PŘIPOJENÍ K DB SERVERU */        
        @mysql_pconnect("$db_server","$db_login","$db_heslo") or die("Nepodarilo se pripojit k databazovemu serveru.");
        @mysql_select_db("$db_jmeno") or die ("Nepodarilo se pripojit k databazi.");
        $set = @mysql_query ('SET NAMES utf8');
?>


Hrozně moc děkuji i za ochotu. Díky moc.
Fisir
Profil
Reaguji na Pavela015:
To podle komentářů (text mezi /* a */) v kódu zvládne i cvičená opice:
<?php
        error_reporting(1024);
 
/* NASTAVENÍ DATABÁZOVÉHO SERVERU */
        $db_server = "mysql.webzdarma.cz";       /* Zde vepište jméno databázového serveru. Např. $db_server = "localhost"; */
        $db_login = "matches";             /* Zde vepište přihlašovací jméno do Vaší databáze. Např. $db_login = "jmeno"; */
        $db_heslo = "123456";             /* Zde vepište přihlašovací heslo do Vaší databáze. Např. $db_heslo = "heslo"; */
        $db_jmeno = "forum";            /* Zde vepište jméno databáze, do které chcete fórum nainstalovat. Např. $db_jmeno = "databaze"; */
 
/* PŘIPOJENÍ K DB SERVERU */        
        @mysql_pconnect("$db_server","$db_login","$db_heslo") or die("Nepodarilo se pripojit k databazovemu serveru.");
        @mysql_select_db("$db_jmeno") or die ("Nepodarilo se pripojit k databazi.");
        $set = @mysql_query ('SET NAMES utf8');
?>
Nenapsal jsi název databáze, ta se nastavuje v proměnné $db_jmeno.
Pavel015
Profil
Děkuji moc, ale kde najdu jméno databáze?
juriad
Profil
http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#3
Název databáze = uživatelské jméno
Pavel015
Profil
Děkuji.
teď to ale zase píše jinoú chybu:"
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /3w/wz.cz/m/matches/jirka/konfigurace.php on line 8".

Nemohl byste mi to, moc Vás prosím, udělat? Poslal bych Vám na email přihlašovací údaje.


Už to jde!!!! :)

Moc Vám děkuji za ochotu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0