Autor Zpráva
mirax
Profil *
dobrý deň, našiel som nespočet jquery a java scriptov pre automatické kliknutie na stránke, ale väčšina bola stavaná na stlačenie button-u, alebo rovno odkazu...
ja ale hľadám script, ktorý vyvolá autoklik na miesto na stránke udaním width a height...

vedel by mi niekto pomôcť, žiadné adsense, ani nič podobné..

ďakujem
Joker
Profil
JS neumí kliknutí na nějaké místo, leda vyvolat událost kliknutí na nějaký prvek.
mirax
Profil *
a nejaký iný script? potrebujem to práve pre nejaké určité miesto :/
_es
Profil
mirax:
potrebujem to práve pre nejaké určité miesto
Na tom „určitom mieste“ je snáď nejaký „určitý“ odkaz s „určitou“ URL. Prečo teda na tú URL nepresmeruješ stránku? ( Přesměrování stránky » Přesměrování javascriptem)
mirax
Profil *
práveže to nemôže byť odkaz s url, pretože statický odkaz sa stále mení... preto potrebujem klik na určite miesto a nie odkaz


dá sa to?
_es
Profil
mirax:
preto potrebujem klik na určite miesto a nie odkaz
Ten „klik na určité miesto“ ale predsa spôsobí presmerovanie stránky na inú URL, tak prečo vymýšľaš nejaké „automatické kliknutia“ a namiesto toho stránku rovno nepresmeruješ?
mirax
Profil *
_es:
ahoj, opakujem sa, pretože odkaz sa mení a nie je stále taký istý :)
_es
Profil
mirax:
Ako „mení“? To nevieš, aké odkazy si sám dávaš na vlastné stránky, alebo ako?
mirax
Profil *
_es:

nie je to odkaz na vlastnú stránku, keby áno tak samozrejme, že najlepšie by bolo presmerovanie v hlavičke :)
_es
Profil
mirax:
A ako ten „odkaz“, čo vlastne nie je odkazom, vyzerá? Ako sa dá do stránky vložiť „neznámy“ odkaz?
Duchaplny
Profil
mirax:
Bolo by dobré, keby to podrobnejšie opíšete. Čítal som to viac krát po sebe, ale aj tak som neprišiel na to, čo sa snažíte dosiahnuť.
mirax
Profil *
_es, Duchaplny:

hop sry, nechápeme sa...

takto,
odkaz to je, ale ide o to, že keď sa na ten odkaz klikne raz, tak budúcikrát je nefunkčný, pravdepodobne session..
vždy sa odkaz zmení a ten čo predtým fungoval, zrazu vyhlási za nefunkčný (chybu v odkaze) chcem využiť stránku v stránke, aby to fungovalo... problém je, že ja nechcem a ani z nejakého dôvodu nemôžem presmerovať originál na ich web (je to trošku komplikovanejšie :/ ale v skratke asi takto)..


akurát som sa pozeral na diskusie tu a vidím tu niečo podobné...
v podstate vyžaduje taký princíp ako ja, ale pravdepodobne za iným účelom
posielam odkaz:
dynamický odkaz
_es
Profil
mirax:
Nevieme, čo konkrétne pod tým „dynamickým odkazom“ myslíš, tak ti nemôžeme ani konkrétne poradiť. Ak to je „klikanie“ na cudzí obsah vložený cez iframe, tak to sa z bezpečnostných dôvodov nedá.
Joker
Profil
mirax:
I když se cíl toho odkazu změní, pokud se nezmění zároveň struktura webustránky, pořád půjde ten odkaz v DOMu zaměřit.
Jestli účel je ten odkaz následovat, tak místo umělého klikání na něj bych si zjistil jeho href a prostě načetl tu adresu.
Davex
Profil
mirax:
akurát som sa pozeral na diskusie tu a vidím tu niečo podobné...
Považuješ nás za blbce?
mirax
Profil *
_es:

áno, presne iframe chcem použiť, len som sa nevedel vyjadriť :) prečo by sa to nedalo využiť keď nejde o zárobok kliknutím, ale len o partnerský odkaz?

Joker:

cieľové url nemôžem využiť z toho dôvodu, že pri prípadnom nákupe tovaru, sa mi nepripočítajú body

Davex:

rozhodne Vás nepovažujem za blbcov a nič také som ani len nenaznačil
Joker
Profil
mirax:
Tak vždycky se dá zavolat klik na tom odkazu, ale předpokládám tam půjde o referer a dnešní prohlížeče snad referer nastavují i při přechodu na jinou adresu přes location.href. Resp. četl jsem takovou informaci, asi by to chtělo nějak otestovat kdyžtak.

cieľové url nemôžem využiť z toho dôvodu, že pri prípadnom nákupe tovaru, sa mi nepripočítajú body
No, spíš aby Vám to nespočítali definitivně.
Protože to vypadá na nějaký affiliate program a ty snad vždycky zakazují klikání na odkazy jakkoliv automatizovat.
_es
Profil
mirax:
prečo by sa to nedalo využiť
Lebo to nejde. K HTML obsahu, načítanému z inej domény, v JS nemáš prístup.

nejde o zárobok kliknutím
pri prípadnom nákupe tovaru, sa mi nepripočítajú body
Čiže sa pokúšaš o klasické „ochcanie“ niekoho iného.

rozhodne Vás nepovažujem za blbcov
Snáď si nečakal, že ti niekto uverí, že tú duplicitu vyrobil niekto iný a ty si len „akurát som sa pozeral na diskusie tu a vidím tu niečo podobné...“. V koľkých vláknach to mieniš „riešiť“?
Davex
Profil
mirax:
rozhodne Vás nepovažujem za blbcov a nič také som ani len nenaznačil
Tak prosím používej jen jedno jméno (dnes už jsi použil tři) a nemluv o svých tématech jako o tématech někoho jiného. Podle tvých předchozích témat to vypadá, že vymýšlíš nějaké huncútstvo.
mirax
Profil *
Davex:

Áno, máte pravdu, nebudem to tu hrať ospravedlňujem sa, vytvoril som si viac mien a ak som porušil pravidlá, tak veľké sry

_es:
k obsahu HTML ako takému prístup mám, nerozumiem prečo by to nemalo presmerovať a započítať pri nákupe, nepokúšam sa o ochcanie, pracujem solídne a nikomu tovar neponúkam pod hrozbou, písal som v prípade nákupu, na tom nieje nič zle si privylepšiť

Joker
kľudne by som otestoval, ale neviem čo presnejšie :)

Vie mi tu teda niekto pomôcť prosím?
_es
Profil
mirax:
k obsahu HTML ako takému prístup mám
Máš prístup k obsahu načítanému do iframe? Asi nie a o ten ide.
<iframe src="adresa"></iframe>
Adresa adresa v kóde je asi nejaká cudzia stránka, nie?

nejde o zárobok kliknutím“ „na tom nieje nič zle si privylepšiť
Nejako si odporuješ. Tá služba, na ktorej si chceš „privylepšiť“, má asi nejaké pravidlá použitia. Tak si ich naštuduj a splň. Vzhľadom na tvoje odborné znalosti by ti na nejaké „zautomatizovanie“ aj tak hneď prišli.
mirax
Profil *
_es:

áno nejde o zárobok za klik a ak niekto bude tovar chcieť tak mne to prilepší, či som to zle napísal?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0