Autor Zpráva
SEID
Profil *
ahojte, ako vytvorím odkaz na 2 stránky?

po stlačení na odkaz by som potreboval, aby sa 1 stránka otvorila normálne a druhá v novej karte ( nie okne), pričom pohľad by zostal na tej stránke 1, nie v novej karte, ďakujem :)
Keeehi
Profil
To se udělat nedá. Nejlepší čeho dosáhneš je to nové okno. Otevření nového okna
SEID
Profil *
1. odkaz bude smerovať na moju ďalšiu stránku
2. odkaz bude smerovať na stiahnutie súboru

V podstate by nevadilo, ak sa prvý odkaz otvorí priamo a druhý otvorí v novom okne, po začatí sťahovania by sa zavrel automaticky, dá sa to aj tak nejako?

ďakujem
nemeja
Profil
Odkážeš na danou stránku, na stránce pomocí JS po načtení otevřeš okno se souborem ke stažení a poté ho zase JS zavřeš. Přesměrování se řeší například v tomto vlákně.
Keeehi
Profil
Já mám pocit, že jde nějak udělat přesměrování na ten soubor, který chceš stáhnout, objeví se dialog na stáhnutí, ale to přesměrování se to pak neprovede. Ale už je to dávno, takže je možné, že se mi to trochu popletlo a teď tu vykládám hlouposti.
SEID
Profil *
ďakujem, už som presunul moju konkrétnejšiu otázku tam :)


ono sa v podstate stránka ani zatvoriť nemusí, ale potrebujem, aby sa stlačením na odkaz, presmerovalo na inú stránku normálne do indexu, ale vyvolalo aj sťahovanie súboru, napr. aj v novej karte pre zjednodušenie (ale pohľad by mal zostať na tej 1. presmerovanej stránke), ale nemôžem na to prísť
margin
Profil *
SEID:
Nechápu, co, chceš, napřed píšeš o otevření dvou stránek, pak, aspoň pro mne, zmateně popisuješ, že se má vyvolat stažení souboru. Chceš tedy jednu stránku+stažení souboru, nebo dvě stránky+stažení souboru?
Stačilo by ti něco takového, s tím že odkaz je zde?
http://www.opera.com/download/get/?partner=www&opsys=Windows
SEID
Profil *
Nie, nie, to je jedna stránka.


Ja potrebujem to, že keď kliknem napr. na hore uvedený odkaz, táto stránka sa presmeruje na ďalšiu moju na nej by som chcel ostať vizuálne a v novej karte sa otvori automatický download ..


dá sa to tak urobiť?
margin
Profil *
Nechápu. Stahování není "v kartě", ale zobrazí se okno s dialogem pro uložení souboru.
SEID
Profil *
Dobre, tak potrebujem jednym klikom na odkaz vyvolat presmerovanie stranky+downliad suboru, ako nato?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0