Autor Zpráva
lukas7
Profil
Potřebuji poradit ohledně Google Analytics. Chci sledovat návštěvnosti na hlavní doméně i subdoménách. Ovšem chci to mít oddělené a zároveň mít kompletní přehled - součet návštěvnosti všech webů.

Přímo v GA je možnost sledovat i subdomény, ale to mi připadá dosti složité a špatně se mi pak filtruje které data patří k jaké doméně.

Chci se tedy zeptat na další možnost.

Je možné mít na jednom webu dva měřící kódy Google Analytics?
- pro každou subdoménu bych vytvořil profil
- poté vložil na každý web měřící kód pro hlavní doménu a subdomény a pak druhý kód pro měření samotné subdomény (tedy 2x GA)
- měl bych v jednom profilu kompletní přehled všech webů a každou subdoménu samostatně


Případně budu rád za nějaký další návrh.

Díky.
ninja
Profil
Je možné mít více kódů na jendom webu, ale pokud chápu dobře a chcete všechny subdomény mít v jednom a dělit do do profilů pomocí filtrů, nevidím výhodu oproti pouze jednomu měřícímu kódu a stejně jako subdomény si do samostatného profilu měřit i hlavní doménu. Je to jen další filtr.
Radek_Z
Profil *
Také si myslím, že je zbytečné mít 2 kódy. Nastavování filtrů je trochu opruz, dokud si člověk nevyzkouší důsledky jednotlivých voleb.

já bych si vytvořil kromě standardního profilu, kde bych viděl kompletní traffic i další profi (např. "pouze diskuse.jakpsatweb.cz") s filtrem např. "diskuse.jakpsatweb.cz", Typ vlastní, "Zahrnout", Pole filtru "doména", vzor "diskuse\.jakpsatweb\.cz".

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0