Autor Zpráva
spenciii
Profil
Dobrý den,
lze nějak zakázat zobrazování mého webu na mobilních zařízeních? Nebo třeba přesměrovat to z nich na Google, ...hlavně aby se nezobrazil můj web.
scheras
Profil *
Zkuste se mrknout na používání .htaccess.
Fisir
Profil
Reaguji na scherase:
To je dost obecná odpověď.

Reaguji na spenciiiho:
Nicméně, scheras správně uvedl, že se k tomu dá použít .htaccess. Třeba takto:
Options +FollowSymlinks  
RewriteEngine On  
RewriteBase /  
SetEnvIfNoCase User-Agent "iPhone" bad_user
SetEnvIfNoCase User-Agent "Android" bad_user
SetEnvIfNoCase User-Agent "BlackBerry" bad_user
# a tak dále
Deny from env=bad_user
Tohle zablokuje přístupy z iPhonů, Androidu a BlackBerry. Můžeš si dopsat další podmínky.
juriad
Profil
spenciii:
Tím jen uživatele na mobilech naštveš; raději jim web ukaž ať už vypadá jakkoli. Pokud na něm hledanou informaci najdou, budou spokojení.
Rfilip
Profil
Můžeš pouzit tuto php knihovnu: Mobile Detect v kombinaci s php Header:
<?php
require_once 'Mobile_Detect.php';
$detect = new Mobile_Detect; 
if ( $detect->isMobile() ) {
 header('Location: http://www.google.cz/');
}
Ale je otázka proč chceš v době vysoké popularity mobilních zařízení je blokovat. Odháníš si tím mnohé návštěvníky či zákazníky. Jen si to zkus představit: např na facebooku někdo z tvých přátel nasdílí odkaz na web,na mobilu klikneš na odkaz a místo na webu se octneš na Googlu, vrátil by ses na web nebo by jsi našel podobný? Zvaž ještě jednou důvody které tě k tvému požadavku vedou. Zcela jistě se tvůj problém dá řešit jinak a lépe. Muj kod je jen přepsání tvé otázky do php.
spenciii
Profil
Fisir a scheras Děkuji Vám
juriad: Mám k tomu vážnější důvod, než je vzhled.
Rfilip: Také děkuji


juriad a Rfilip Byli by více naštvaní, kdyby se jim zobrazil.
Fisir
Profil
Reaguji na spenciiiho:
Byli by více naštvaní, kdyby se jim zobrazil.
Proč? Určitě existuje lepší řešení, než jim úplně zablokovat přístup.
spenciii
Profil
Fisir: Z mého webu odkazuji na filmy umístěné na video hostincích, avšak u některých se na místo videa (v mobilních zařízeních) zobrazuje obsah 18+, a proto jsem se přístup z mobilu rozhodl zablokovat.
_es
Profil
spenciii:
u některých se na místo videa (v mobilních zařízeních) zobrazuje obsah 18+, a proto jsem se přístup z mobilu rozhodl zablokovat.
Z akého dôvodu to (vraj) nastáva len v mobilných zariadeniach a nie aj v „nemobilných“? A ak to aj je pravda, prečo neriešiš, aby to nenastávalo?
spenciii
Profil
[#9] _es Já odkazuju na filmy na různých hostincích a jeden z nich takto ta videa v mobilních zařízeních přeměňuje.
_es: " A ak to aj je pravda, prečo neriešiš, aby to nenastávalo? " Já nejsem uploader videií a některá nejsou na jiných hostincích dostupná, a proto to nemohu řešit jinak, alespoň se tak tedy domnívám.
spenciii
Profil
[#3] A ještě bych měl dotaz, lze je nějak přesměrovat na vlastní error document?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0