Autor Zpráva
7777
Veľa užívateľov mojich webov mi píše že používať doménu III. radu je v dnešných časoch hanba. A tak mám otázku ako by sa dal vytvoriť prehľadný informačne bohatý web? Mám web o Dinosauroch,o geologických obdobiach našej zeme,o histórii,o pochúťkach,o poviedkách,o fantasy,o stargate,o zahadách-X,o magických premenách

V súčastnosti web vyzerá takto http://nekonecne.net/ ale ako by sa dal vyhotoviť nejaký rozsiahlejší projekt. Aby bol prehľadný?
Joker
7777:
Veľa užívateľov mojich webov mi píše že používať doménu III. radu je v dnešných časoch hanba.
Proč?
diskuse.jakpsatweb.cz
maps.google.com
mail.google.com
a tak dále, a tak podobně.

A tak mám otázku ako by sa dal vytvoriť prehľadný informačne bohatý web?
Nevím, jak na tohle smysluplně odpovědět.
Prostě nějaký vyrobit?
7777
Potreboval by som aby bol prehľadný a aby užívatelia vedeli kam kliknúť aby sa dostali na to svoje...
Vraj doménu III. radu dnes používajú iba deti tak neviem.

Ja som nikdy žiaden univerzálny web nikdy nevidel ale keby sa dal rád by som si nejaký vyrobil.
quatzael
7777:
doména 3. řádu přehlednosti neubližuje. za to Tvůj šílenej webdesign ubližuje silně.. Zkus začít spíše u tohoto. Doména třetího řádu je druhotnej problém :o)
7777
Toto vlastne je len panel z odkazmy. Každý web III. radu má svoju vlastnú templatu. Väčšinou z free templaty ale skúšam už ako by som si mohol naprogramovať niečo vlastné...

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: