| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| xlifer Profil |
#1 · Zasláno: 24. 9. 2013, 11:38:28
Která metoda je vhodnější pro načtení hodnot z array pole? Fungují samozřejmě obě, ale v čem je výhodnější nebo lepší první způsob od druhého netuším... ? Děkuji.
$pole = array("1" => "hodnota-1", "2" => "hodnota-2", "3" => "hodnota-3");Způsob číslo 1: while(list($cislo,$hodnota) = each($pole))
{
...
}Způsob číslo 2: foreach($pole as $cislo => $hodnota)
{
...
} |
||
| breeta Profil |
#2 · Zasláno: 24. 9. 2013, 12:59:52
No a proč používat místo jedné funkce tři ...
|
||
| xlifer Profil |
#3 · Zasláno: 24. 9. 2013, 13:11:02
breeta:
Tak třeba protože, zvyk je železná košile jak se říká... :-) Ale rozumím, děkuji za názor, abych se přiznal, tak jsem si to takhle ani neuvědomil - to je ten zvyk. |
||
|
Časová prodleva: 13 let
|
|||
0