Autor Zpráva
Kukinac
Profil *
Potřeboval bych poradit, nemůžu přijít na to proč :/

1. Na hlavní stránce- opravdu se poměrně dlouho načítá, a přitom když sroluju stránku úplně dolů, tak je všechno načtené ... ale pořád dělá že něco načítá. Čím to je?

2. např. na stránce http://www.rancmp.wz.cz/nasikonici.html je vlevo menu, které bych chtěl nalepit úplně ke stránce (teď je jakoby kus od stránek). Obtékáním to kupodivu nejde :D jak na to?

3. Vím, že veliký obrázek na pozadí asi není úplně to nejlepší - ale snad to musí jít nějak nastavit aby nedělal problém se zobrazováním či načítáním ne? Máte nějakou radu?

4. nemůžu najít chybu na stránce http://www.rancmp.wz.cz/historie-koni.html po kliknutí na obrázek by se měl zvětšit. Jediný který funguje správně je úplně "poslední kůň" - ten funguje jak má a všichni před ním nefungují. Asi to bude nějaká blbost, ale já to prostě nemůžu najít. Proč to nefunguje?

Nevím co s tím...všechno co jsem zkoušel tak nevyhovuje, nebo nefunguje...
Str4wberry
Profil
Ad 1) Zdá se mi, že je jednak pomalý hosting. A stránka není úplně malá (26 požadavků a 1,4 MB)*.

Ad 2) Obtékat by musela asi i celá stránka, aby to požadovaně fungovalo. Další možnost je posicování.

*) Lze to zjistit ve vývojářských nástrojích na kartě Síť/Připojení.
Kukinac
Profil *
Str4wberry:
Ad 1) Zdá se mi, že je jednak pomalý hosting. A stránka není úplně malá (26 požadavků a 1,4 MB)*.
Nemůžu to v chromu (v nástrojích) nikde najít (síť/připojení)...nikdy jsem to nepoužíval tuto "aplikaci"...vypadá poměrně složitě, ale když si zvyknu tak to asi špatné nebude že? Jen bych někde potřeboval aspoň do začátku najít nějaký návod na to :D abych věděl co to umí, co to a kde se to zobrazuje atd. Je něco takového?
Str4wberry
Profil
V Chrome by to měla být záložka „Network“.
Kukinac
Profil *
Str4wberry:
V Chrome by to měla být záložka ‚Network‘.

jo to jo, to jsem našel, ale v tom nic není

Nevíš o nějaký manuálu k tomu vývoj. nástroji?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0