Autor Zpráva
Shaim
Profil
Zdravím,

je možno nějak nastavit Netbeans, aby se přepínalo na předchozí/další tab přes 4. a 5. tlačítko myši (tlačítka na boku myši)? Má to takhle třeba PSPad... V Tools -> Options -> Keymap jsem našel "Next Tab" a "Previous Tab", ale bohužel se mi tam nedaří nastavit nic jiného než klávesy, myš tam nemůžu nijak vecpat... :-/

Rád bych zůstal u přepínání tabů pomocí myši, velmi mi to vyhovuje... Použití klávesových zkratek mi nevyhovuje...

Nějaké rady?
Tori
Profil
Když si u "Next Tab" kliknu na trojtečku, vyberu "Edit...", kliknu do políčka pro kláv. zkratku a pak kliknu znovu tam co byla trojtečka (a teď tam je nějaká šipka), tak se mi zobrazí menu pro zadání specielních kláves (Esc, Enter) anebo kolečkem myši dopředu dozadu. Mám obyč.myš, vám by se tam možná mohlo zobrazit i 4. + 5. myšítko.
Shaim
Profil
Tori:
Bohužel tam je pouze kolečko.... To jsem už našel, ale chci nastavit ty boční tlačítka myši... strašně to urychluje práci, nechci používat klávesové zkratky :-/
Shaim
Profil
Nikdo neví? Jde to vůbec?
juriad
Profil
Shaim:
Netbeans je opensource. Napiš patch a zašli ho vývojářům. Jelikož už kolečko je podporované, mělo by být jednoduché přidat další tlačítka na myši.

Podle zdrojáků (SpecialkeyPanel.java) umí jen kolečko: http://hg.netbeans.org/main/file/327cd95749cd/options.keymap/src/org/netbeans/modules/options/keymap/SpecialkeyPanel.java
Shaim
Profil
juriad:
Zrovna Java, grr :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0