Autor Zpráva
nowis
Profil *
Zdravím,

potřeboval bych v php načíst kód stránky, abych si z toho mohl vytáhnout nějaké údaje. Problém je že to co vidím na stránce, nevidím v kódu. Respektive vidím tam jen jednu část, ale když si na webu zobrazím další část, v kódu stránky vidím pořád jen tu původní. Pokud si to ale ve FF zobrazím jako "prozkoumat prvek", tak to tam je. Nechci sem dávat konkrétní příklad, doufám, že mně někdo trkne i bez něj (případně dám do PM). Napadlo mně, že to bude schované v nějakém javascriptu, ale nevím, co si s tím počít. Jaké jsou v takovém případě možnosti?
shaggy
nowis:
Nechci sem dávat konkrétní příklad,
Prečo? Lebo vykrádaš cudzie weby.

případně dám do PM
Ja som ti do PM poslal radu, dúfam, že ti pomôže ;)

nějakém javascriptu
Bingo.

ale nevím, co si s tím počít
Nevykrádať cudzie weby, iné riešenie neexistuje (cez php sa k tomu jednoducho nedostaneš).
margin
Profil *
nowis:
Jaké jsou v takovém případě možnosti?
- napsat si v PHP zjednodušený interpreter JavaScriptu
- požádat autora stránky, ať ti poskytne data v nějakém čitelném formátu
- získávat data ze stejného zdroje, jako to dělá autor tebou nezmíněné stránky

shaggy:
Ja som ti do PM poslal radu, dúfam, že ti pomôže ;)
To je náhoda, já taky poslal nowisovi radu do PM!!!
nowis
Zdravím,

no, chápu, že to tak vypadá, že vykrádám cizí weby, ale není to tak. Jde o test webu a potřebuju automatizovaně zjistit, zda je na webu to co chci. Za ty PM díky, pěkné počtení :-)
_es
nowis:
Jde o test webu
O test cudzieho webu?
nowis
ano, cizího. Nicméně já se tady nechci obhajovat a vysvětlovat se mi to tady taky nechce, protože je složité pochopit mou situaci a toto fórum je určeno k řešení problémů (myslím si to aspoň). Pokud mi někdo chce pomoct, prosím o to, pokud ne budu hledat dál sám jinde. Jen opakuji, že nejsem zloděj. Teda aspoň pro lidi, kteří ví, že např. člověk, který se zajímá o hacking není automaticky hacker.
shaggy
nowis:
Pokud mi někdo chce pomoct, prosím o to
Pomoc si dostal v [#3].
Máš pravdu, že toto fórum je určené na riešenie problémov, ale hlavne na riešenie konkrétnych problémov. Na teoretické/hypotetické otázky dávame všeobecné odpovede.
Keby si dal odkaz na stránku a napísal, čo hľadáš, či to má byť univerzálny nástroj (ktorý bude prechádzať viacero stránok), alebo špecializovaný (iba pre tú jednu stránku), tak by sme ti možno poradili, ako sa k tomu obsahu jednoduchou cestou dostať.
nowis
shaggy: OK, jsem rád že už neřešíme morální stránku věci. Nicméně už se mi to povedlo rozlousknout. Konkretizovat to opravdu nemůžu, možná je to škoda pro příští návštěvníky tohoto vlákna, ale jde opravdu o konkrétní problém. Nicméně stačilo se správně podívat do httpfoxu.
IdemeNaHavaj
nowis:
Tvoj problém som mal aj ja, potom som zistil, že mi "neviditeľný" kód vytvára jeden stiahnutý jquery script.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: